Kvalitní krmiva mají vysoký obsah masa

kvalitní granule

kvalitní granuleDáváte pozor na to co jíte? Víte že to co jíte ovlivňuje to jak se cítíte i váš zdravotní stav? Stejné je to i v případě vašich zvířecích miláčků. Možná vás překvapí, že když se podíváte na složení některých psích konzerv, zjistíte, že obsahují pouze osm nebo dokonce jen čtyři procenta masa. Pokud k tomu přihlídnete, uvědomíte si, že levné konzervy mohou být v konečném důsledku velmi drahé.

Na trhu je naštěstí k dispozici řada prémiových a super prémiových krmiv pro psy, které poskytnou psovi všechny potřebné živiny i vitamíny. Kupujte tedy raději kvalitní granule pro psy, které mají vysoký obsah masa. Kromě masa obsahují některé granule obiloviny a zeleninu. Psů, chutnají granule s jehněčím masem, lososem a jinými rybami nebo krůtím či dokonce s bizoním masem .

Dbejte na přirozenou výživou. Tímto pravidlem zdravé výživy se řídí i renomovaní výrobci konzerv a granulí pro psy. Některé granule obsahují výtažky z brusinek, hroznového vína, nebo granátových jablek, což jsou přírodní antioxidanty které posilují imunitní systém zvířete.

Výživa musí odpovídat velikosti, typu, stáří a aktivitě psa. Jiná krmiva volíme pro psy, kteří mají vysokou zátěž, jako jsou lovečtí psi či psi záchranáři, jinou pro drobná plemena domácích mazlíků. Štěňata velkých plemen potřebují kvalitní stravu pro růst a vývoj. Jinak mohou v dospělosti trpět poruchami pohybového aparátu.

Ani psí pamlsky nemusí být nezdravé. Piškoty a cukt opravdu nejsou pro pejsky vhodné. Dobré pamlsky pejskům chutnají, motivují je a neškodí jim. Dentální pamlsky se navíc starají o zubní hygienu. Na delší dobu psy zabaví i pamlsky z bůvolí kůže.

Ve specializovaném  internetovém obchodě Můj Mazlík najdete kvalitní granule, konzervy, pamlsky a psí potřeby oblíbených známých značek jako jsou třeba Brit, Calibra, Pro Plan, K-9 nebo Taste of the Wild.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*