Kvalitní české přívěsné vozíky

vozík Spectrum

vozík SpectrumČas od času je nutné převézt objemnější věc, která se do běžného osobáku nevejde. V takovém případě, je k nezaplacení přívěsný vozík. Pokud ho ovšem vaše auto může táhnout. Tyto údaje najdete v technickém průkazu.

Ať už hledáte klasický příves nebo potřebujete přívěsný vozík s určitými charakteristikami, určitě si vyberete v bohatém sortimentu české firmy Vezeko, která se zabývá navrhováním a výrobou nejrůznějších druhů přívěsných vozíků, nákladních přívěsů a nástaveb, včetně těch speciálních. Jejich krédem je, že cena by v žádném případě neměla být na úkor kvality.

Většina lidí shání vozík univerzálně využitelný, s hmotností do 750 kg, který lze zapojit za běžný osobní automobil. Součet hmotností auta a vozíku dle technických průkazů nesmí přesáhnout 3500 kg. Pokud hledáte přívěs pro přepravu menšího a středního nákladu, můžete vybírat z několika typů nebrzděných i brzděných vozíků s různými variantami bočnic a doplňků, v 22 rozměrových variantách.

Oblíbené přívěsné vozíky

Vozíky se liší umístěním kol. Kola mohou být umístěna vedle ložné plochy nebo pod ní. Obě varianty mají svá pro i proti. Umístění vedle ložné plochy zlepšuje stabilitu i jízdní vlastnosti. Jednotlivé modely vozíků se liší i použitelným materiálem. Na bočnice se většinou  používají profilovaný zinkový plech nebo eloxované hliníkové profily.

Mezi nejoblíbenější přívěsy patří přívěsy VARIO a SPECTRUM. Mají  kola uložená vedle ložné plochy, v dalších charakteristikách se už jednotlivé modely liší. Vario je bytelný vozík s rámem  ze zinkovaných profilovaných dílů a páteřní výztuhou.

Malá ochutnávka z kategorie speciálních přívěsů

přívěsJedná se o „nafukovací“ přívěs, který je ideální pro prodejce a stánkaře, kteří čas od času potřebují prodejnu transportovat. Prostory uvnitř jsou překvapivě velkorysé. Jedná se o skříňový přívěs s výsuvnými boky, u kterého je možné velmi snadno a rychle zvětšit vnitřní prostory až na dvojnásobek původních rozměrů. Na první pohled ani nepoznáte, že se jedná o mobilní prodejnu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*