Komfortní bydlení v hlavním městě.

Byty Smíchov

Byty SmíchovI v naší největší metropoli se dá příjemně a komfortně bydlet bez toho, abyste denně dojížděli hodiny do práce, ať už autem nebo městskou hromadnou dopravou. Krize v nemovitostech je už snad za námi a znovu se rozběhly developerské projekty nabízející především nadstandardní rezidenční bydlení v Praze.

Nové byty Praha 4 se nachází v jižní části města na pravém břehu řeky Vltavy, v historické čtvrti Braník. Braník je klidná lokalita se starou vilovou zástavbou, lesoparkem a velmi dobrou občanskou vybaveností. Projekt nabízí bydlení v příjemném prostředí s dostatkem zeleně v bezprostředním i širším okolí. Se starou zástavbou koresponduje i navrhovaný bytový dům s minimalistickým stylem a jednoduchými stavebními prvky, se čtyřmi klasickými podlažími a pátým ustupujícím podlažím.

V každém patře se nachází 3 ideálně orientované bytové jednotky, s pokoji na slunečnou západní a jižní stranu. Parkování je řešeno podzemní garáží. Budoucí obyvatelé všech bytů ocení velkou terasu. V posledním podlaží je situován i studiový prostorný byt se střešní terasou a výhledem na okolní krajinu.

K dispozici je 12 nadstandardních bytových jednotek  2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 53 m² až 157 m² s plynovým vytápěním,  kotlem s nepřímo ohřívaným zásobníkem na přípravu TUV pro každou bytovou jednotku. V bytech jsou deskové radiátory s termostatickými hlavicemi, podlahové konvektory a v koupelnách topný žebříček.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*