Když bazén, tak zastřešený.

zastřešení

zastřešeníMít na zahradě bazén nebo bazének je stále populárnější. Náklady na pořízení stálého zapuštěného bazénu jsou v dnešní době poměrně nízké. Proto abyste si mohli bazén užívat déle než pouze za tropických dní během školních prázdnin slouží zastřešení bazénů .

Podle stylu, velikosti zastřešení a finanční náročnosti si můžete zvolit zastřešení, které bude šité na míru vašemu bazénu. Zastřešení může být trvalé posuvné nebo přenosné. Oba typy mají stejné základní výhody. Především je to prodloužení koupací sezóny až na šest měsíců v roce. Pokud je bazén vytápěný ať už solárními panely nebo jinak, instalací zastřešení omezíte tepelné ztráty. Další výhodou je omezení znečišťování bazénu. Také se nemusíte bát, že v nestřežený okamžik se děti nebo domácí zvířata zaběhnou k bazénu a spadnou do vody.

Existují 4 základní tvarové typy zastřešení bazénů, které jsou vhodné pro všechny rozměry bazénů. Pokud vám žádný typ dveří nevyhovuje, lze navrhnout zastřešení atypické.  Konstrukce zastřešení je vyrobena z kvalitní nerezové oceli nebo tvrzené, povrchově upravené slitiny hliníku, hořčíku a křemíku. Stříbrná povrchová úprava elox je odolná proti loupání i bazénové chemii. Konstrukce s povrchovou úpravou dřevokor propůjčí bazénu vzhled dřeva. Desky bazénu jsou vyrobeny z dutinkového polykarbonátu a jsou vhodné pro jakékoliv počasí, jsou velmi odolné proti UV záření i nárazům. Vyznačují se nízkou hmotností a vysokou životnost. Zadní stěna je vysoce stabilní a neodnímatelná. Dveře můžete zvolit výsuvné, posuvné nebo dvojité posuvné.

Přenosné zastřešení bazénu je sice méně efektivní co se týče tepelné izolace, spolehlivě vás ale ochrání před větrem, deštěm a prachem.  Navíc je můžete použít i jako stan pro posezení s přáteli a podobně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*