Kleště a další profi ruční nářadí nejen pro řemeslníky.

kleště

kleštěŘemesla ze světa jen tak nevymizí. I když výuční obory nejsou mezi mládeží v poslední době zrovna moc oblíbené. Je to škoda. Dobrý řemeslník se totiž uživí v každé době.

Možná jste také řešili problémy s drobnými opravami v bytě či domě a víte, že najít kvalitní řemeslníky je čím dál tím větší problém. Pokud budete volat firmu ke každé maličkosti jako je připevnění police, kapající kohoutek a podobně, pravděpodobně se tyto služby prodraží.

V každé rodině by nemělo chybět alespoň základní ruční nářadí. V některých domácnostech je to ale opravdu bída a nenajdete tam ani šroubovák. Ruční nářadí lze snadno koupit i v řetězcích supermarketů a hypermarketů, ale kvalita odpovídá nízké pořizovací ceně. Kvalitní nářadí z pevných a odolných materiálů vydrží mnoho let a o něco vyšší počáteční investice se určitě vyplatí, pokud nechcete, aby kleště byly měkčí než vytahovaný hřebík, topůrko vypadlo z kladívka po několika úderech a šroubovák si ztupil a zdeformoval ostří. Mezi základní nářadí, které se bude doma hodit patří šroubovák, kleště a alespoň základní klíče. Ruční nářadí Knipex a Handtool má zaručenou kvalitu za rozumnou cenu. Pokud potřebujete vybavit domácnost nebo dílnu kutila a chcete ušetřit, nakupujte zboží v sadách, dívejte se po speciálních nabídkách a akcích nebo využijte nabídku aktuálního výprodeje ručního nářadí se slevami až 40 procent na webu cbn.cz.  Milým bonusem navíc pivní soudek pro každého desátého zákazníka. V sortimentu nechybí ani brusné, řezné, lamelové a diamantové kotouče Rottluff.

Samostatnou kapitolu tvoří nářadí pro řemeslníky a speciální použití. Z komplexního sortimentu kleští Knipex, které jsou připraveny k okamžitému odeslání si vyberou amatéři i profesionálové. V každé dílně se využijí minimálně sikovky, štípačky a kombinačky.  Profesionální nářadí zahrnuje kleště Cobra,  instalatérské kleště různých velikostí a další instalatérské potřeby.  Elektrikáři i další profese zase ocení elektrikářské, odizolační, kvalitní lisovací kleště, kleště štípací speciálně určené pro elektroniku, kabelové kleště, či kleště armovací.

I pokud se myslíte, že vaše dílna je už dobře vybavená, určitě objevíte nářadí, které vám udělá velkou službu, například univerzálně použitelný klešťový klíč, vhodný pro jemné a přesné utahování, ohýbání, mačkání a přidržování. Dalším zajímavým produktem, který vás příjemně překvapí jsou Sika kleště Cobra 8721250.  Sika kleště už asi v dílně máte, tento model ale nepředstavuje běžné sikovky. Od klasických kleští se liší osazením čelisti zuby pouze na jedné straně. Tyto Sika kleště lze použití i v těžko přístupných místech. Využití naleznou nejenom v servisech a autodílnách. Tyto sika kleště umožňují sevření čelistí až na obrobku, i když není zcela vidět.
V e-shopu s ručním nářadím Knipex nechybí  nejrůznější modely šroubováků, kabelové nože ani nůžky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*