Jan Musil

Jan MusilHonza Musil se narodil 24.6.1967 v Praze a jako mederátor působil v nespočtu pořadů. Účinkoval na TV Prima a nyní ho můžete vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka na TV Nova. Rovněž se podílí na vysílání v rádiu Hellax, na Evropě 2 a v Českém rozhlase. Honza se velmi zajímá o hudbu a rovněž sám zpívá (Hudební album Pojď se smát – rok vydání 1999, Mezi tichem a tichem – rok vydání 1997). Honza je jako maoderátor samozřejmě i dobrým vypravěčem. Tento svůj talet zúročil v Pohádkách Honzy Musila 1. a 2., kde působí jako vypravěč.

Životní příběh tohoto populárního moderátora a zpěváka si můžete přečíst v bibliografické knize s názvem Rozepsaný příběh… Honza v knize poutavě a velmi otevřeně vypráví o životě i díle. Tabu není ani zákeřná leukémie, se kterou léta bojoval. Honza je rovněž majitelem Gay Klubu 21, kde pořádá spoustu akcí nejen pro 4% menšinu. Vlastní několik psů a kočku pastelku.

Z manželství si Honza odnesl 2 krásné dcery Lucii (25 let) a Veroniku (21 let). Nyní žije se svým přítelem Jakubem, se kterým je od roku 2004 a dne 10. prosince 2007 uzavřeli registrované partnerství.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*