Jak zabavit děti v autě

dite zahrada zalevani konev

Těšíte se na letní dovolenou, ale tuhle radost vám kazí jedna starost? Obáváte se toho, že vaše děti dlouhou cestu autem nevydrží? Nezoufejte a čtěte dál. Připravili jsme pro vás seznam aktivit, které vaše prcky zabaví.

Jídlo a pití

Žádná cesta se neobejde bez vody a jídla. Sice vám pak nezbude nic jiného než auto vyluxovat, ale co by člověk pro klid neudělal. Můžete si taky dělat zastávky, abyste posvačili venku. Nezapomeňte ani na překvapení pro děti, upečte dobrou buchtu, vybavte se sladkostmi.

Pohádky

Nejjednodušší věcí, kterou můžete udělat, je, že oprášíte váš přenosný DVD přehrávač a pustíte dětem pohádky nebo nějaké zábavné pořady. Budete překvapeni, jaký klid v autě bude a jak vám cesta rychle uběhne. A pokud nejste vlastníkem této „vychytávky“, nezbude vám nic jiného než si jej pořídit. S připevněním na opěrku hlavy jej nabízí společnost Orava.

Tento DVD přehrávač PD-320 A je unikátní v tom, že má mnoho funkcí a jedna z nich je, že obsahuje dva výstupy pro sluchátka a vestavěné stereo reproduktory. Velkou předností je také dálkové ovládání. V autě vás potěší nabíjecí adaptér do zapalovače a popruhy k připevnění na opěrku hlavy. Vy si tak díky tomu budete užívat příjemnou nerušenou cestu.

Sestavte repertoár písniček

Zpívání v autě bylo a je stále skvělou zábavou. Připravte si dopředu písničky, které dětem pustíte, střídejte se ve slokách, zpívejte společně… to už je jenom na vás, jak zpěv pojmete. Díky této aktivitě se taky naladíte a uvolníte.

Připravte si seznam her

Díky hrám, které si nachystáte dopředu, budou vaše děti nejen překvapeny, ale i zabaveni. Ale nevytaste své zbraně všechny najednou, pěkně postupně, střídejte je s jinými aktivitami. Pokud jste přeci zapomněli na hry, můžete zkusit klasické „město, jméno, zvíře, věc“ nebo počítání aut dle barev. Fantazii se meze nekladou.

Záhadný kapsář

Zahajte cestu překvapením. Na přední sedadla zavěste kapsáře, které vybavíte pastelkami, fixami, náčrtníky, knížkami a jinými zábavnými předměty. Děti budou překvapeny, co jste jim na cestu připravili.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*