Jak vybrat ideální mixér pro vaše oblíbení smoothie?

Dobře připravené smoothie vás po ráno nakopne víc než dvojité espresso. A k tomu tělu dodá vitamíny, vlákninu a v závislosti na zvolených ingrediencích další výživné látky. A v čem si ho připravit?

Nabízí se smoothie mixér, stolní mixér a přenosný mixér. Spousta uživatelů se v těchto pojmech ztrácí. Pojďme si je proto blíže představit.

Smoothie mixér

Volba vhodného přístroje závisí na množství připravovaného produktu. Smoothie pro jednu osobu připraví klasický smoothie mixér s výkonnou, rychlou a odolnou extrakční čepelí, která i ty nejtvrdší ingredience, jako jsou ořechy, během půl minuty přemění na tekutinu. Modely značky nutribullet navíc nabízejí dvě možnosti mixování, a to automatický a pulzní mixovací cyklus. Ten umožňuje mít kontrolu nad texturou mixovaných ingrediencí.

Stolní mixér

Připravujete smoothie pro celou rodinu, kamarády a přátele? V tom případě by vám na kuchyňské lince neměl chybět multifunkční stolní mixér. Ten nejenže připraví zdraví nápoj hned pro několik stolovníků, ale také disponuje hned několika chytrými programy, které váš připravený nápoj vyladí k naprosté dokonalosti. Konkrétně model nutribullet® Smart Touch Blender Combo nabízí volbu mezi třemi různými mixovacími rychlostmi (ani jemu samozřejmě nechybí pulzní funkce) a disponuje funkcí automatického nastavení, která přístroj dokáže kalibrovat na vhodnou intenzitu. A nejenom to. Představte si, že základna mixéru je schopna rozpoznat velikost nádoby a zobrazovací program se jim přizpůsobí. Tomu se zkrátka říká chytrý elektrospotřebič.

Přenosný mixér

Chcete si smoothie připravit na cestu, nebo do zaměstnání. Tak akorát do kabelky se vejde přenosný mixér. Zdaleka však nejde jen a pouze o jeho velikost. Na cestách zcela jistě oceníte, že pracuje bez kabelu i baterií. Jednoduše si ho jednou nabijete přes USB kabel a poté vám vydrží 15 mixovacích cyklů – na pracovní cestě, ve fitku i v zaměstnání. Praktické, že?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*