Fotky jako zajímavý dárek.

fotokalendář

fotokalendářS masovým rozšířením digitálních fotoaparátů a cenovou dostupností kvalitních fotoaparátů s dobrou optikou začali fotit i ti, které toto hoby předtím nelákalo. Díky velkým paměťovým kartám se nemusíte omezovat na jediné foto, můžete udělat desítky fotek jednoho a toho samého motivu, a doma vybrat tu opravdu povedenou. Nemusíte se bát, že vám nezbude film na dovolené v odlehlých koutech světa, nemusíte přemýšlet o každém snímku, zda stojí za zmáčknutí spouště či nikoliv.

Druhou stranou mince je, že většina ze stovek a tisíců vyfocených snímků zůstane pouze ve vašem fotoaparátu, v lepším případě si fotky stáhnete do počítače a přepálíte na CD. Vytištěná fotografie má ale své kouzlo, které prohlížení fotek v prezentaci na počítači nenahradí. Většinou si plánujeme, že až bude více času, fotky protřídíme, promažeme nepovedené a uděláme výběr fotek pro rodinu a přátele, které by prohlížení stovek fotek jistě nudilo. Všichni se rádi vrací k fotografiím z doby svého dětství. Své děti až povyrostou můžete překvapit fotoknihou z jejich prvních dní, měsíců a let života. Fotokniha je vděčným dárkem i pro babičky a dědečky, kteří svá vnoučata zbožňují. Můžete si zvolit formát fotoknihy. Ta nejmenší fotokniha se vejde i do kabelky, má rozměr 18 na 14,8 cm. K jednotlivým fotkám si můžete zvolit popisky, aby jste věděli kdy a při jaké příležitosti fotka vznikla. Nemusíte se omezovat pouze na miminkovské fotoknihy, vytvořit lze například fotoknihu z dovolené i s jiným libovolným tématem. Fotolab nabízí k nahlédnutí mnoho vzorů fotoknih pro vaši inspiraci.

Kvalitní tisk digitálních fotografií není drahý, navíc si fotky můžete vyzvednout v jedné z mnoha poboček Fotolabu po celé České republice nebo si je nechat doručit na adresu bydliště. Díky fotce můžeme zavzpomínat na babičky, dědečky a jiné blízké, kteří tu s námi již nejsou. Dalším nápadem na originální dárek jsou fotokalendáře různých formátů. Vlastní fotografie můžete umístit do stojacích i nástěnných kalendářů různé velikosti. Kalendáře lze vytisknout na kvalitní papír, fotopapír nebo dokonce můžete zvolit luxusní kalendář v plechu. Rozvržení fotky či fotek a textu si můžete zvolit. Fotky lze využít i jako motiv pro unikátní pohlednici nebo přání k vánocům a podobně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*