Krby s důrazem na funkčnost i design.

krby

krbyKrb má své nezastupitelné místo i v interiéru jednadvacátého století. Dnes si můžeme vybrat z celé řady produktů od klasických zděných krbů po krbové vložky obestavěné různými materiály a krbová kamna. Ne do každého interiéru se ale hodí klasická kachlová kamna, jejichž novodobé velmi povedené kopie krášlí především venkovské chalupy a statky.

V dnešní době již nepřevládají otevřené krby. Prostor hoření je kryt průhledným materiálem, většinou slídou nebo syntetickým sklem. Důraz je kladen na to, aby bylo možné plameny pozorovat z co možná nejširšího úhlu.

Pokud chcete aby vám krb dlouho krášlil interiér, dobře fungoval a byl co nejméně náročný na udržování, vyhněte se levným krbům, které jsou ošizené na materiálu i zpracování. Krby by měly být v každém případě trvalou investicí. Doporučujeme některý z modelů předních evropských výrobců krbových vložek a krbových kamen. A že je z čeho vybírat.

Do atypického interiéru se lze nechat udělat na míru návrh krbu, respektive celého topného systému. Společnost Ardo Keramika je výhradním dodavatelem vysoce kvalitních krbů švýcarské provenience. Jedná se o krbové vložky značky Rüegg, charakteristické velmi dokonalým hořením s minimální produkcí spalin.

Jednotlivé modely si můžete prohlédnout ve výstavním studiu Ardo keramiky. Zákazník si může zvolit i jednu z mnoha možných povrchových úprav omítky, keramické kamnové kachle, velkoplošné kachle, kámen, stěrky typu Pandomo, povrchově upravované ocelové plechy, ruční mozaiku nebo obložení dřevem. Některé modely krbových vložek lze použít i v domech se sníženou energetickou náročností.

Moderní krbové vložky vás překvapí nejenom originálním designem, ale také nízkoúdržbovostí a vysokou funkčností. Protože požadavky a cenové možnosti různých zákazníků na krby do různých interiérů se velmi liší, jsou krby rozděleny do tří kategorií, PREMIUM, CLASSIC a SMART. Luxusním vzhledem, pozorovacím úhlem 270 až 360 stupňů a nejnovější technologií jako je například regulaci hoření, vysoce účinný oplach skla či možnost připojení externího spalného vzduchu, se může pochlubit modelová řada Premium. Classic line jsou krby klasických tvarů, propracované do nejmenšího detailu. V řadě Smart Line naleznete kompaktní modely, které se díky menším rozměrům dají bez problémů začlenit do jakéhokoli obytného prostoru. Inspiraci nabízí krby galerie.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*