I káva z automatu může být dobrá.

prodejní automat

prodejní automatPožitek z šálku kávy si dopřává většina obyvatel České republiky. Ač ve světě Češi neplatí zrovna za znalce kávy, stále více lisí pozná a vyžaduje dobrou kávu. Poptávce se logicky přizpůsobila i nabídka. Během cest nebo třeba během dlouhých nákupů si můžeme dát kávu z automatu. Je příjemné, že prodejní automaty na kávu najdeme už ve většině železničních stanic, v supermarketech a hypermarketech. Ne vždy ale splní šálek kávy v kelímku naše očekávání.

Ale i kafe z automatu může být dobré. A zákazníci to ocení. Moderní nápojové automaty na kávu a kávovinové nápoje umožňují zákazníkům zvolit mezi několika nápoji ze zrnkové či instantní kávy. Lze si tak dopřát kvalitní espresso i během čekání na vlak. Prodejní automaty se liší i rozměry, zásobou kelímků i sortimentem kávy a kávových kapslí. Káva a kávové kapsle typu POD i CUP značky Mazzoni, mají stabilně vysokou kvalitu.

Společnost Primo a.s. je výhradním dovozcem nápojových a prodejních automatů renomovaného evropského výrobce N&W, vyrábějící široký sortiment pod značkami Necta, Wittenborg a Sgl. V sortimentu najdete i kvalitní papírové a plastové kelímky, instantní suroviny značky RISTORA od italského výrobce firmy Prontofoods a mobilní chladicí jednotky značky Euroengel. I jeden model nápojového automatu umožní přípravu a prodej teplých i studených nápojů. Moderní modely prodejních automatů se vyznačují spolehlivostí, zajímavým vzhledem s množstvím dobře prosvětlených reklamních ploch a účinnými ochrannými prvky proti vandalismu.

Automaty na jídlo jsou dobrým řešením tam, kde by se stánek s občerstvením nebo bistro neuživilo. Automaty na jídlo najdeme na autobusových a vlakových nádražích, ale i v nemocnicích, ve školách a mnoha státních institucích. V prodejních automatech na jídlo najdeme převážně cukrovinky. Jejich výhodou je dlouhá doba spotřeby. Sendviče, bagety a obložené housky mají dobu použitelnosti kratší, je proto důležité správně odhadnout zájem zákazníků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*