Hřejivé psí oblečky české provenience

bunda Betynka

bunda BetynkaZima se konečně ozvala v plné síle a s polobotkami a větrovkou už vám venku příjemně nebude. Zateplené oblečky zahřejí i vaše čtyřnohé mazlíčky. Tomu, že je proti větru, chladu, sněhu a mrznoucímu dešti dostatečně ochrání jejich kožíšek, nevěřte. Pokud pejsek bydlí se svými páníčky ve vytápěném domě nebo bytě, není přizpůsobený pobytu venku. Navíc jsou některá plemena na drsné počasí přizpůsobena lépe, jiná hůře.

bunda Ene BenePokud chcete pejskům zpříjemnit pobyt venku během mrazivých dní, můžete jim, stejně jako sobě, zvolit bundu či vestu z funkčního materiálu, který dostatečně izoluje, hřeje a neprofoukne. Stejně jako v případě oblečení pro lidi, se i v případě oblečení pro psy vyplatí trochu si připlatit za kvalitu. V konečném důsledku se to vyplatí, protože obleček vydrží více, než jen pár použití. Aby bylo pejskovi dostatečně teplo, je většina modelů bund podšita hřejivým a měkkým fleecem. Zvlášť menší plemena ocení bundy, jejichž přední díl kryje bříško. Velikost lze vybrat od XS do L. Obleček lze upravit podle potřeby díky suchým zipům. Výhodou je pohodlné nošení, které nijak neomezuje v pohybu i opravdu jednoduchá a rychlá manipulace při oblékání a připínání vodítka.

Protože je venku brzo tma a rozednívá se pozdě, je dobré zvolit obleček s reflexními prvky. Zajistíte tak lepší viditelnost zvířete a tím i větší bezpečnost.

vesta BetySortiment oblečení pro psy je opravdu bohatý. V obchodech mají své zastoupení i čeští výrobci. Oblečení pro psy Ene Bene je šité z kvalitních materiálů, střihy dobře padnou a v případě, že špatně odhadnete velikost, není problém obleček vyměnit. I pejskům to může slušet, proto je důraz kladen nejenom na materiál a střih, ale i na volbu barev a motivů, zkrátka na styl. Ať už sháníte zimní vesty a bundy pro psy, slušivé svetry a mikiny s kapucí nebo praktické hárací kalhotky, najdete je ve specializovaném obchodě Ene Bene. V případě zájmu lze nechat ušít obleček pejskovi na míru.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*