Firemní akce na klíč.

profesionální catering

profesionální cateringProfesionální firemní akce, ať už se jedná o  konferenci, vnitropodnikovou  oslavu nebo setkání s významnými klienty a obchodními partnery to je více než dobré jídlo a pití. I když občerstvení na úrovni je základ každé úspěšné akce. Naštěstí již není potřeba zajišťovat každou jednotlivou část firemní akce zvlášť. Komplexní zajištění firemní akce na klíč zahrnuje vše od kvalitního studeného či teplého jídla, pití a veškerého gastro vybavení, přes pronájem odpovídajících prostorů, výzdobu, osvětlení až po zábavný program, profesionální milou obsluhu a usměvavé hostesky.

Pokud máte vlastní představy, jak by měla celá událost vypadat a probíhat, tým profesionálů je změní v realitu. Akce nemusí být pouze klasický raut s živou hudbou, může se jednat o tematické akce v jednotném stylu, s českou i zahraniční kuchyní. Ať už zvolíte teplý bufet nebo studené obložené mísy, ovocné a zeleninové mísy by neměly v žádném rautu chybět. Je jen na vás v jak moc formálním duchu bude firemní akce probíhat. Catering Praha uspořádá a po všech stránkách zajistí jakoukoliv firemní akci v rámci celé České republiky.

Základem pro úspěšný catering je výběr kvalitních surovin. Ať jsou již tabule nazdobeny v jakémkoliv stylu, dobře vypadající jídlo připravené pouze z kvalitních surovin ocení každý.  Hosté si mohou vychutnat i speciality mobilních barů, míchané nápoje, archivní vína i pivní speciály.

Speciální barmanská show pobaví a navíc si hosté mohou vychutnat ty nejznámější i méně obvyklé koktejly z celého světa. Zvláště za teplého počasí je profesionální barmanská show, vhodným zpestřením každého programu. Součástí barmanské show může být i netradiční ohňová show. Klasikou je i vystoupení hudební skupiny, popřípadě taneční vystoupení. Podle povahy akce i osobního vkusu si můžete vybrat z celé plejády uměleckých vystoupení od folklórních souborů po tanečnice brazilské samby.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*