Bydlení v srdci města Prahy.

byty Praha

byty PrahaPři výběru bydlení  je v první řadě potřeba si uvědomit, jaký druh bydlení by vám nejvíce vyhovoval, jaké jsou vaše priority a co od nového bydlení očekáváte.

Reality Praha jsou obecně dražší, než ceny bytů a rodinných domů ve zbytku České republiky. Je to dáno poptávkou a nabídkou. I průměrné mzdy i náklady na život jsou v hlavním městě vyšší.

Při hledání bydlení v hlavním městě se můžete soustředit na starší zástavbu nebo nabídky novostaveb hned v několika lokalitách, které zahrnují ukončené i probíhající developerské projekty Praha.

Bydlení na Praze 4

Pokud upřednostňujete bydlení v srdci Prahy, máte na výběr hned několik projektů bytových domů v Praze 4. Jedním ze zajímavých developerských projektů je Rezidence Baarova skládající se ze třech bytových domů s celkem139 byty s podzemními garážovými stáními. Nové byty Praha nabízí v blízkém okolí množství služeb, obchodů, restaurací, kaváren i sportovního vyžití. V případě tohoto projektu se architektům podařilo vkusně propojit projekt s původní vilovou zástavbou a administrativními budovami v okolí díky architektonickému parku, který nabízí zábavu a relaxaci pro dospělé i děti.

Klidnou lokalitou na území Prahy 4 je Modřanský Háj, kde se staví  několik nízkopodlažních bytových domů a rodinných domků. Okolní zástavba se skládá především z vilových a rodinných domů. Na procházky můžete chodit do blízkého lesa Modřanské rokle.

Další možnost bydlení v Praze 4 skýtají Zahrady Opatov. Jedná se o rezidenční projekt bytového domu se 182 bytovými jednotkami, který bude součástí nově vznikajícího městského centra. Další bytový dům vyrostl přímo u stanice metra Pražského povstání. K dispozici je 32 bytů o různých prostorových dispozicích. Na bytovém domě jsou výrazným rysem fasádní desky a hliníkové okenní otvory. Relaxační plocha je vyřešena trochu netradičně, zelenou střechou prvního suterénu v celé ploše vnitrobloku. I v poměrně rušné části tak lze zajistit klidné příjemné bydlení s výhledem do zeleně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*