Byty v Praze, a přesto blízko zeleně

Kdo v Praze žije, dobře ví, že nemusí bydlet v žádné ošklivé panelákové zástavbě. I v našem hlavním městě se dá sehnat bydlení v blízkosti přírody. Praha je protkaná krásnou zelení a místy, jež mají svůj genius loci. Jedním z nich je bezpochyby i Žižkov, kde aktuálně vznikají nové byty.

Horní Žižkov čekají již brzy velké změny. V oblasti Nákladového nádraží vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť a z lokality Na Vackově se tak stane ideální místo pro klidné bydlení. Lidé si tam už nyní kupují byty – a že je z čeho vybírat.

Byty Praha 3 Na Vackově

Jedním z projektů, které nabídnou nové byty na Praze 3, je projekt Byty Na Vackově. Plánováno je celkem 5 objektů podél ulice Malešická. Vznikne v nich 342 bytů a ateliérů, 5 nebytových prostor. Dispozice se liší od 1+kk až po 5+kk. První tři objekty budou dokončeny koncem roku 2020, zbývající dva objekty dojdou do závěru na přelomu roku 2020/2021. Klienti se budou moci nastěhovat v průběhu roku 2021.

Klidný život i památky v dosahu

Bydlení na Žižkově láká na kombinaci klidu a živoucího města. Kousek je malebný park Židovské pece, cyklostezka na Kralupské dráze nebo park na Balkáně. Blízko to je také do jednoho z nejcharizmatičtějších pražských kin Aero či na Žižkovský vysílač. V oblasti nechybí ani hospůdky, restaurace a veškerá občanská vybavenost.

Byt v Praze jako investice

O atraktivní bydlení Na Vackově nemají zájem jenom mladí lidé a rodiny, ale také investoři. Moc dobře si uvědomují, že investovat peníze do nemovitosti se vyplatí, a obzvlášť do takové, která se nachází v atraktivní lokalitě.

Možná by se i vám vyplatilo pořídit si byt a dále ho pronajímat. Pro projekt Byty Na Vackově je připravené financování pomocí zvýhodněného hypotečního úvěru od společnosti Hyposervis Consulting a.s. Nízké úrokové sazby a nulové poplatky za administrativu a zpracování jsou tedy dalším lákadlem pro pořízení bydlení na Žižkově.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*