Zaměřeno na malé infrasauny

Fit and Fun

Fit and FunDomácí sauna už delší dobu není pouze výsadou několika málo lidí. Změnil se nejenom přístup mnoha lidí ke svému zdraví, ale i finanční dostupnost těchto produktů. Z mnoha důvodů volí stále více lidí domácí infrasaunu. Její pořízení i provoz jsou finančně dostupné a menší modely nezaberou mnoho místa.

Milovníci relaxování v sauně se už  nemusí spoléhat buď na návštěvu veřejných zařízení, ani volit cestu nákladného budování tradiční sauny v domácích podmínkách. Montáž moderních infrasaun je rychlá a jednoduchá.

Je příjemné dopřát si po celodenním shonu odpočinek v infrasauně vyhřáté na příjemných 50 až 60°. Zvlášť během studených měsíců je to velmi lákavý způsob, jak se zbavit únavy a stresu.

Když už jsme se pro pořízení infrasauny rozhodli, jaký model zvolit? Vzhledem k tomu, že mnoho lidí má omezené prostory, jsou logickou volbou infrasauny pro jednu osobu. Náklady na provoz jsou dalším plusem. U kvalitních saun, jako je třeba Fit & Fun od společnosti Marimex, se náklady na hodinu provozu pohybují kolem osmi Korun.

A čím nás pravidelný pobyt v sauně odmění…

…aneb infrasauny a zdraví. Pravidelné používání infrasauny má řadu pozitivních účinků na lidské tělo i mysl. Pozitivně působí na oběhový systém, snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad, prohřívá svaly před nebo po sportovním výkonu.

IČ paprsky pronikají přímo do organizmu, zhruba 4 cm pod kůži. Tělo reaguje mimo jiné zvýšeným prokrvením kůže i metabolizmem. Tělo se tak zbavuje škodlivin. Bylo zaznamenáno i působení proti celulitidě, akné, suchému ekzému a dalším kožním problémům. Pobyt v infrasauně si užijí i ti, kteří špatně snášejí vysokou teplotu v klasické sauně nebo i osoby, které se léčí s krevním tlakem.

Infrasauna Fit & Fun

Jedná se o klasickou malou infrasaunu pro jednu osobu, která se díky půdorysu s rozměry 104 na 87 cm. Hodí do každého interiéru, nejenom do rodinného domu, ale i do bytu. Obložení i vnitřní vybavení je vyrobeno z dřeva kanadského jedlovce a skleněné dveře umožňují pohodlný výhled ven ze sauny. To je v případě relativně stísněného prostoru nutností. I přes malé rozměry lze v infrasauně pohodlně relaxovat při poslechu hudby nebo čtení knížky či časopisu.

Model Fit & Fun je osazen jedním karbonovým a třemi keramickými topidly. To zaručuje dostatečné rychlé roztopení systému, dlouhou životnost a levný provoz. Navíc není nutné proceduru zahřátí organizmu opakovat třikrát, jak se to doporučuje v případě finské sauny.

Zmiňovanou infrasaunu i další modely určené pro jednu osobu najdete v sortimentu společnosti Marimex. Vyzkoušet si je můžete v Sauna Centru Marimex, specializovaném na prodej infrasaun a samozřejmě zde najdete i poměrně levné infrasauny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*