Změňte vzhled sedačky snadno a rychle

elastický potah

Jistě mi dáte za pravdu, že právě sedací souprava dělá obývací pokoj obývacím pokojem. Je místem, kde trávíme doma hodně času, čteme si, koukáme na televizi, sedíme u odpoledního šálku kávy a trávíme čas s rodinou a návštěvami.

elastický potahKdyž se rozhodneme změnit vzhled obývacího pokoje, většinou měníme barevné ladění pokoje. I pokud vám nestačí vymalovat či změnit pouze dekorace, polštářky či závěsy, není nutné hned měnit nábytek, kupovat novou sedací soupravu a nová křesla.

Styl a barvu sedačky a křesel můžete změnit velmi rychle a jednoduše jen s pomocí napínacích potahů. Vzhled obývacího pokoje tak můžete měnit snadno a tak často, jak si budete přát, třeba podle aktuální nálady či právě použitých dekorací. Napínací potahy změní vzhled jakékoliv sedačky. Pokud se vám na vaší staré sedací soupravě pohodlně sedí a máte ji rádi přesto, že potah již nevypadá moc dobře, drobné nedostatky skryjte pomocí napínacího potahu, který se přizpůsobí tvaru a velikosti sedačky.

Je to mnohem lepší řešení, než svou obyčejné přehozy. Na výběr je mnoho nejrůznějších barevných odstínů. Pokud chcete, aby sedačka zaujala na první pohled, nebojte se odvážnějších vzorů a barev napínacích přehozů.

Natahovací potahy oceníte i v případě, že máte malé děti či domácí mazlíčky, kteří by mohli dát čalounění pořádně zabrat. Potahy zvýší životnost sedačky. Za jejich extrémní přizpůsobivost a roztažitelnost může sofistikovaný střih a použití multielastického materiálu vyráběného v Itálii a Španělsku. Upravit a vypnout potah, aby vypadal jako „druhá kůže“, trvá jen několik minut. A hlavně, bude vás to stát řádově méně, než pořízení nového nábytku. Pro zvláštní příležitosti oblečte do svátečního nejen sebe, ale i svou sedací soupravu. A až se vám sváteční potah omrzí, vyměňte jej za jiný. Žádné ošoupání a ušpinění vám nebude dělat vrásky. Pokud se potahy ušpiní, lze je vyprat v pračce na 40 stupňů.

V sortimentu firmy decoDoma najdete potahy na křesla, dvojmístné i trojmístné sedačky i pro rohové sedací soupravy.

1 Comment

  1. Pokud se na sedačce po letech objeví nějaká ta oděrka nebo prošoupání a nechce se Vám utrácet za novou, tak je potah, nebo nějaký přehoz, ideální řešení. Naše nakonec vypadá lépe, než v původní verzi 🙂 Pavla

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*