Na hory se střešním nosičem

nosič Hakr UNI

nosič Hakr UNITaké vás vylákalo slunečné počasí na hory? Sbalit lyže a vše potřebné dá práci a umístit věci do běžně velkého auta může být ještě větším problémem. Nejjednodušším řešením problému s nedostatkem prostoru v kufru jsou střešní nosiče. Jaký model zvolit a jaké peníze do nákupu investovat? To bude předmětem dnešního článku.

Na střechu nebo za auto?

Pokud sháníte model, který využijete jen pro převoz neskladných lyží, můžete vybírat mezi střešními nosiči, magnetickými nosiče a nosiče lyží na tažné zařízení. Záleží na tom, kolik páru lyží budete převážet i na tom, kolik jste ochotni do nosiče investovat. Nejjednodušší a nejlevnější variantou jsou klasické střešní nosiče, které se montují na příčné střešní nosiče. Díky těmto nosičům můžete převážet jedny, dvoje, troje, čtvery nebo dokonce šestery lyže. Tyto nosiče lyží lze použít i pro snowboardy. Jednodušší modely je vhodné doplnit o stahovací řemínky, některé modely jsou vybavené zámkem.

Další variantou nosičů, která je optimální především pro jeden až dva páry lyží či jeden až dva snowboardy, jsou magnetické nosiče, jejichž hlavní výhodou je jednoduchá instalace a sundavání. Nosiče lyží na tažné zařízení jsou sice dražší, ale jejich výhodou je snadné umístění několika párů lyží či snowboardů. Nosiče za kouli lze také díky adaptérům použít i pro převážení kol či jiných předmětů. Pokud chcete střešní nosič používat nejenom v zimě, ale i v létě, hodí se i střešní boxy či univerzální střešní nosiče.

Kde nakupovat?

Široký sortiment univerzálně použitelných střešních nosičů i specializovaných nosičů na lyže, snowboardy či kola a lodě najdete v internetovém obchodě Nosiče Expert. Pokud se v bohaté nabídce nosičů příliš neorientujete, doporučujeme vybírat z produktů renomovaných výrobců značek Thule, Hakr a Neumann. Výběr optimálního modelu na webu nosice-expert.cz je intuitivní, navštívit můžete i 2 kamenné prodejny na území hlavního města, kde vám rádi odborně poradí. Pokud jedete na hory či na dovolenou jen jednou zarok a nákup vlastního vybavení vám připadá zbytečný, můžete využít služeb půjčovny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*