Základní vybavení pro malé a střední obchody.

regály

regályKaždý obchod či prodejna má trochu jiné požadavky na vybavení. V každém případě, v malé i velké prodejně, je potřeba zboží přehledně utřídit a vystavit. Policové systémy a regály je nutno přizpůsobit druhu a typu zboží. Ideální jsou variabilní bezšroubové systémy s jednoduchou manipulací a velkou škálou základních rozměrů. V každém případě by se mělo jednat o stabilní úložné systémy. V každém kamenném obchodě najdeme policové regály a stojany na vystavení drobnějšího zboží. Nechybí drátěné koše a drátěný program, případně prosklené vitríny pro vystavení dražšího zboží. Prosklené vitríny mohou být postaveny na podstavci  nebo jsou tvořeny třemi samostatně uzamykatelnými prosklenými boxy nad sebou.

Samostatnou kapitolou, co se vybavení týče, jsou prodejny potravin, které se neobejdou bez přístěnných, obslužných a dalších chladících vitrín a boxů.

Policové kovové regály z pozinku mají univerzální použití v obchodech i skladech. Jejich výhodou je snadná montáž, bez použití spojovacího materiálu. V případě potřeby lze koupit regály již předmontované, k jejichž kompletaci stačí zasunout jednotlivé nosníky a police do konstrukce.

Regály tvoří stavebnicový systém a jednotlivé prvky lze je libovolně seskupovat a řadit vedle sebe i nad sebe. Vybavení obchodu regály je maximálně variabilní díky systému polic, jejichž počet  lze v každém regálu přizpůsobit výšce a tvaru zboží. Kovové regály mají výhodu vysoké stability konstrukce a velké nosnosti. Jedna regálová police unese až 350 kg, regálový sloupec má nosnost 1700kg. Lze tak snadno a efektivně vybavit každou prodejnu podle potřeb pultovými  i samoobslužnými prodejními regály. Vybrat si lze mezi několika typy základních regálových modulů přístěnných, oboustranných a rohových regálů, vysokých od 100 až do 260 cm, s hloubkami police 40, 50, 60 nebo 70 cm. Základní prodejní regál obsahuje 2 stojiny, zadní panely a police podle výběru, přídavný modul má o 1 stojinu méně. Regály mohou mít i vrchní zastřešení.

Mezi další nepostradatelné vybavení obchodů patří  prodejní pulty s plnou deskou. Zvolit můžete barvu kostry z ocelových profilů i lišty, výplně jsou tvořeny bílým laminem a sklem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*