Zajímavě řešené rodinné domy na klíč

Na Malé Růži

Bydlení v rodinném domku v klidné lokalitě a se zahrádkou představuje v hlavním městě složitý oříšek. Řešením může být bydlení v okrajové části Prahy či v jejím okolí. V takovém případě hraje velmi důležitou roli dojezdová vzdálenost do Prahy. Dojíždět několikrát denně po frekventované trase totiž může v konečném důsledku znamenat pořádné zdržení.

Na Malé RůžiKlady bydlení v rodinném domku však často převažují možné nedostatky. V dnešním článku si představíme slibný developerský projekt bydlení v řadových domech s vlastním pozemkem. Zajímavé je jak architektonické řešení, tak výběr lokality. Nové řadové domy Na Malé růži najdete 5 km od Prahy, v Drahelčicích, vzdálených asi 10 minut jízdy od stanice metra Zličín.

Jedná se o energeticky úsporné domy, stavěné standardně z vápenopískových bloků, s železobetonovou monolitickou stropní deskou a střechou z klasických tašek Bramac. O vytápění a ohřev vody se stará Kondenzační plynový kotel v kombinaci se zásobníkem TUV. Aktuálně nabízené byty vystavěné v první fázi jsou ihned k nastěhování. Pokud hledáte rodinné domy na klíč, to znamená, že chcete dispoziční změny, jiné podlahové krytiny či další vybavení, lze to zajistit v rámci klientských změn u nabízených rodinných domů z druhé fáze výstavby. Vybírat můžete z třiceti řadových domů o dispozici 4+1 a pěti dvojdomů 4+kk s garáží.

Dispoziční řešení dvojdomů je moderní a praktické a zahrnuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem v přízemí, francouzské okno, které zajistí obývacímu pokoji dostatek denního světla, či dvě koupelny. Protože bydlení za městem je prakticky nepředstavitelné bez osobního automobilu, mají domky nejenom garáž, ale i další nezastřešené parkovací stání. Hezké počasí si rodina může užívat na terase ze zámkové dlažby za domem, na kterou navazuje prostorná zatravněná zahrada.

V loňském roce obdržel projekt rodinných domů Na Malé Růži 1. Fáze ocenění od odborné poroty i architektů, a byl vyhlášen Realitním projektem roku 2013 Středočeského kraje. Pokud chcete vědět o projektu Na Malé růži víc, udělejte si virtuální prohlídku, a pokud chcete vidět domky na vlastní oči, přijďte si v sobotu v době mezi 10 a 16 h prohlédnout vzorové domy v Drahelčicích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*