Vybíráme psí pelíšek

pelíšek Lagoon

Co všechno potřebuje pes, aby byl šťastný? Kromě kontaktem se svým páníčkem, pravidelného pohybu a kvalitní potravy je to ještě pár věcí, třeba místo, kde bude mít soukromí a kde bude moci odpočívat. Vybrat ideální pelíšek nemusí být jednoduché. Řídit bychom se měli rasou, velikostí i povahou psa.

pelíšek LagoonAktivní psy mohou mít plastové pelíšky vyrobené z netoxického plastu, které jsou nenáročné na údržbu. Některé modely pelíšků mají protiskluzového podstavce Pohodlí pejskovi zajistí dekou nebo polštář, který lze jednoduše vyprat v pračce.

Velmi dobře se udržují všechny pelíšky se snímatelným, pratelným obalem. Opravdu odolné a také hezké jsou například pelíšky Dooop. Pejsek se v nich bude cítit komfortně díky na dotek příjemnému, hebkému semišovému povrchu. Nepromokavý potah se snadno čistí a má velmi dlouhou životnost. Vybrat si můžete z široké nabídky barev a velikostí matrací a k nim zvolit odpovídající  mantinely se kterými sestavíte parádní psí pelíšek.

Další možností, jak psovi poskytnout příjemné místečko, jsou proutěné koše. Vypadají hezky, ale  psi a zejména štěňata, je často okusují. Pro aktivní pejsky se hodí i podložky představující měkké a teplé místo pro odpočinek. Kvalitní podložky mají protiskluzový povrch a měkkou termovrstvu, aby se pes cítil příjemně i na podlaze. Podložky lze využít i během cestování. Pokud se psem cestujete často, můžete mu pořídit cestovní pelíšek. Pro psa je důležitý pocit jistoty v cizím místě, proto by měl být na pelíšek, deku či podložku zvyklý.

Ve specializovaném internetovém obchodě Můj Mazlík najdete například oblíbené VetBed a DryBed deky s protiskluzovou úpravou i bez protiskluzu. V bohatém sortimentu samozřejmě najdete pelíšky pro psy různých tvarů, velikostí a barev, od oblíbených značek, jako jsou třeba Red Dingo, Snoozzzeee, Doop nebo Rogz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*