Zábradlí a schodiště z nerezu

Kovoobrábění České Budějovice

Co dotváří dojem z domu? Jsou to především okna a dveře, ale také detaily, jako je například zábradlí u schodišť, teras či francouzských oken.  Nejjednodušší je vybrat zábradlí již ve fázi projektu. Pokud jste se rozhodli pro stavební úpravy a zábradlí nové, lze jej ukotvit i přes zateplení.

I zábradlí může být vyrobeno z různého materiálu, mezi nejoblíbenější produkty ale patří zábradlí z kvalitní nerezové oceli, která je velmi vhodná pro použití v exteriéru. Má dlouhou životnost, odolává povětrnostním vlivům, je pevná a stabilní, jednoduše se udržuje a v neposlední řadě dobře vypadá a z módy hned tak nevyjde. Kovovým zábradlím lze opatřit i stávající betonové nebo dřevěné schodiště. Pokud se rozhodnete pro kovové zábradlí, musíte ještě zvolit tvar zábradlí a jeho případnou výplň. Velmi elegantně a minimalisticky vypadají například nerezové příčky.

Kovové schodiště je velmi praktické a stabilní. Jeho základem je většinou ocelová konstrukce, na kterou je na nášlapných plochách položeno dřevo, případně jiný materiál. Vzhled schodiště i zábradlí lze sjednotit s interiérem i exteriérem, se stylem, kterému dává majitel nemovitosti přednost. Ze zajímavě řešeného schodiště lze vytvořit dominantu prostoru.  K některým budovám se hodí repliky historických schodišť i zábradlí. Do moderně pojatého domu lze zase vnést pomocí zajímavě řešených prvků či kombinaci kovu, skla a dřeva trochu hravosti.

Nerezové schodiště a zábradlí na zakázku

Kovoobrábění České BudějoviceAby vám zábradlí dlouho dobře sloužilo a bylo bezpečné, oslovte pověřeného řemeslníka. Ať už potřebujete zábradlí na terasu, balkony či schodiště, ve firmě Kovovýroba Turek – ELKOV v Českých Budějovicích vám jistě vyjdou vstříc. Kov se dobře kombinuje s jinými materiály, například se sklem či dřevem.

Kovovýroba České Budějovice, společnost Elkov se specializuje na kovoobrábění, zakázkovou kovovýrobu ocelových konstrukcí, zámečnické práce a výrobu a montáž atypických zámečnických výrobků. Kromě schodišť se zábradlím a zábradlí jako takového si můžete nechat vyrobit kovová vrata a posuvné brány, ploty nebo mříže. Zhotovené dílo se odborně instaluje na místě. Samozřejmostí je ošetření ochranou proti korozi, povětrnostním vlivům či mechanickému poškození.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*