Vybíráme stůl do dílny

pracovní stůl do dílny

Co by byla dílna bez vhodného ponku. Protože se nám množily dotazy na dílenský nábytek, přinášíme Vám informace o Českém výrobci a prodejci dílenských stolů a dalšího vybavení dílen. Společnost POLAK CZ má s výrobou dílenského nábytku bohaté zkušenosti a  v jejím sortimentu najdete kvalitní ponky a pracovní stoly do dílny. Na výběr jsou stoly různých typů a tvarů, včetně nejrůznějších volitelných doplňků.

Vybíráme dílenský stůl

pracovní stůl do dílnyZákladním typem ponku jsou dílenské stoly KOMBI s jednoduchou stabilní konstrukcí a rozměry pracovní desky 150 cm až 250 cm x 70, případně 80 cm, které lze dovybavit zásuvkou pro ukládání nářadí či měřidel.

Pokud chcete kvalitní vysoce variabilní dílenský stůl, vybírejte mezi jednotlivými moduly s čtyři centimetry silnou bukovou deskou o šířce 150, 200 či 250 cm. Na výběr je bukový masiv či bukový multiplex, což je několik vrstev lisované bukové dýhy. Oba typy desek mají sražené hrany a jsou ošetřeny roztokem lněné fermeže a přísad. Volitelně lze nechat desky stolu oplechovat či pogumovat. Moduly i jejich vybavení lze libovolně kombinovat, takže získáte ponk vhodný pro každý prostor. Stůl lze dovybavit šířkami, policemi s háčky či zásuvkami.

Pokud stůl nebude mít své stálé místo, můžete zvolit mobilní variantu s gumovými či polypropylenovými kolečky. Na výběr jsou stoly s jednoduchými nebo nastavitelnými policemi či zásuvkami i stoly centrálním zamykání zásuvek. Kolečka včetně konzol lze zakoupit i samostatně a dovybavit jimi stávající pracovní stůl.

Pracovní stůl do dílny lze dovybavit stojinami se závěsnými panely pro uložení nářadí a nejrůznějších drobností, závěsnými policemi, roletovými skříněmi, háčky, držáky šroubováků a imbusových klíčů a dalším závěsným programem, různě velkými barevnými plastovými boxy, elektrolištami a troj či čtyř-zástrčkami.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*