Volba matrace ovlivní kvalitu Vašeho spánku.

Dormeo

DormeoSpánek je pro nás životně důležitý. Dobře si odpočinout je skvělým základem pro těžký den plný povinností. Polovina dospělých lidí si stěžuje na bolesti zad. Ráno se probouzí rozlámaní a stejně unavení jako když večer uléhali do postele. Medikamenty tlumící bolest problém neřeší.

Jednoduchým a účinným způsobem, jak zmírnit bolesti zad, je dobře se vyspat. Správná matrace je dobrou podporou páteře. Správné držení těla je dobrou prevencí bolestivých stavů. Stará pružinová nebo molitanová matrace se dostatečně nepřizpůsobí různému tlaku vyvíjeným lidským tělem při spánku. Zdravotní matrace Dormeo ulevují od bolesti krční i bederní páteře, ramen a kyčlí. Správně zvolená matrace se přizpůsobuje tvarům těla a zbytečně netlačí na svaly a kosti, čímž snižuje riziko výskytu otlaků. Navíc omezuje alergické reakce na prach a roztoče.

Dormeo matrace jsou vyrobeny z viskoelastické pěny, která se přizpůsobí tlaku jednotlivých partií těla. Matraci byste měli vybírat podle své váhy i zdravotního stavu. Za kvalitu se vyplatí si něco připlatit. Na trhu jsou i matrace z líné pěny za poměrně nízké ceny. Matrace se ale liší v mnoha parametrech, především kvalitě a hustotě viskoelastické pěny. Méně hustá líná pěna nereaguje tak dobře na zatížení a hůře si zachovává tvar. Kvalitu můžete posoudit na tvarovaných polštářcích. Správný tvarovaný polštář z viskoelastické pěny podporuje správnou polohu hlavy a snižuje namáhání krční páteře během spánku na špatně zvoleném polštáři.

Pokud vaše matrace není zrovna vysloužilá a je vám jí líto hodit do odpadků nebo máte omezené finanční prostředky, můžete využít možnost renovace své stávající matrace. Vlastnosti opotřebované matrace zlepšíte použitím přistýlky Dormeo Renew. Jedná se o skladnou několik centimetrů silnou vrstvu paměťová pěny. Speciálně upravená spodní strana pratelného měkkého potahu zamezí sjíždění a posouvání přistýlky po matraci či jiném podkladu. Přistýlka tlumí tlak pružin ve staré pružinové posteli. Změkčí tvrdou nepohodlnou matraci. Využijete jí i pro návštěvy nebo občasné přespání na gauči či rozkládací sedací soupravě. Navíc jako dárek dostanete  anatomicky tvarovaný polštář Memosan.

Dormeo matrace chrání na dotek příjemné měkké a přitom pevné potahy. Dormeo má s výrobou a vývojem zdravotních matrací mnohaleté zkušenosti a jsou oblíbené po celé Evropě. Výhodou je možnost odborné konzultace při výběru správné matrace a nadstandardní zákaznický servis. Většina matrací ve všech klasických velikostech je skladem a připravena k odeslání do druhého dne po objednání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*