Jaké doplňky stravy skutečně pomohou s posílením imunity

vitaminy doplnky stravy

Potřebujete podpořit imunitní systém během náročného období, kdy všude řádí nepříjemná až nebezpečná onemocnění? Kromě kvalitní stravy a celkového zdravého životního stylu totiž mohou pomoci i správně zvolené doplňky stravy. Na co si dát pozor při výběru a jaké druhy doplňků skutečně podporují efektivní fungování přirozené obranyschopnosti lidského těla?

Zdravý životní styl se vším všudy

Pro správné fungování imunity je důležité dodržovat hned několik základních zásad zdravého životního stylu. To v praxi znamená pestrý jídelníček plný zdravých potravin s dostatkem vitamínů a minerálů. Kromě toho je důležité nezapomínat na každodenní porci pohybu, což mohou být procházky i přímo cvičení. Zároveň je pro imunitu klíčový dostatečný a kvalitní spánek. Snažte se také vyvarovat negativnímu působení dlouhodobého stresu.

Přidejte doplňky stravy

Ovšem zajistit si ve stravě dostatek vitamínů a minerálů rozhodně nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Proto existují nejrůznější doplňky stravy, jejichž úkolem je doplnění optimální denní dávky pro celkové zdraví i maximální sílu imunity. Výborným příkladem je přípravek Extra C 500 s postupným uvolňováním pro co možná nejlepší využitelnost vitamínu C z každé kapsle.

Snadný a výhodný nákup na internetu

Naštěstí pořízení účinných a kvalitních doplňků stravy na internetu není žádný problém, protože vitamín C v kapslích i další doplňky stravy nejenom pro podporu imunity nabízí speciální internetová lékárna. Zde si můžete vytvořit objednávku přesně podle vašich potřeba a dodat svému tělu všechno důležité. Z pohledu podpory imunity je vhodná například echinacea, brusinky, kustovnice nebo česnekové tablety. V kombinaci se zdravým životním stylem tak pomůžete svému tělu lépe se vyrovnávat s nástrahami bakterií a virů všude okolo nás.

vitaminy doplnky stravy

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*