Pštrosí produkty to nejsou jen pštrosí vejce.

pštros dvouprstý

pštros dvouprstýPštros je největší pták naší planety. Musel za to něco obětovat, s tak mohutným tělem se totiž nedá létat. Pokud chcete vidět pštrosi, nemusíte navštívit zrovna jeho prapůvodní domovinu, savany a polopouště východní a jižní Afriky. Pštros je všestraně užitečné zvíře, které se využívá pro chov na maso, vejce, peří nebo kvalitní kůži. Steak z pštrosího masa nezatíží vaše tělo cholesterolem, jako je to mu při pojídání vepřového masa. Pštrosí maso obsahuje mnoho bílkovin a je jemné a lépe stravitelné.

Své zdraví můžete podpořit nejenom pojídáním lahůdek připravených z pštrosího masa. Blahodárně působící pštrosí tuk obsahující esenciální mastné kyseliny můžete užívat i ve formě kapslí. Jedná se o stoprocentně přírodní preparát bez syntetických složek a dochucovadel, který nemá žádné vedlejší účinky.

Preventivní užívání kapslí, vám pomůže očistit a zregenerovat organismus po náročné zimě. Musíte počítat s tím, že účinek Camelusinu není patrný po pár dnech užívání. Jeho příznivé účinky jsou patrné nejdříve po  měsíčním pravidelném užívání. Jako prevence a podpora imunity organizmu stačí Camelusin používat jedenkrát denně po dobu 2 měsíců.

Camelusim příznivě působí při onemocněním cukrovkou a při onemocnění srdce. Podpůrné účinky Camelusinu byly zaznamenány  při problémech se  slinivkou a jiných zažívacích obtížích, mozkových příhodách a nádorech. V těchto případech se Camelusin používá jako doplňková terapie k léčbě. Kombinace kapslí a hojivé masti se využívá k podpoře hojení bércových vředů. Kapsle pomáhají vyhojení rány, následné používání masti pomůže zacelit špatně se hojící ránu.

Pštrosí tuk se používá i v kosmetických přípravcích pro péči o pokožku celého těla. Krémy se snadno vstřebávají a velmi dobře se snáší. Přípravky jsou vhodné i pro osoby s extrémě suchou pokožkou nebo trpící exemy, které mají často alergické reakce na běžné krémy a masti. Mezi kosmetickými přípravky nechybí krém na ruce nebo lehký pleťový krém.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*