Silvestr s lyžováním i odpočinkem v tropickém stylu

Tatralandia

TatralandiaPokud ještě nemáte konkrétní plány, jak strávit posdlední den letošního roku, je dnešní článek určený právě vám. Pokud chcete strávit silvestr 2013 aktivně, co takhle užít si lyžovačku i odpočinek v Tatralandii? Spousty dobrého jídla a pití samozřejmě na oslavě příchodu nového roku nesmí chybět,  Tropical Paradise Tatralandia ale nabízí mnohem víc. Užijte si zábavný bezstarostný den s celou rodinou. Součástí zábavního parku je i ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia. Do nedalekého oblíbeného lyžařského střediska Jasná Nízké Tatry, vás v případě potřeby přepraví pravidelné linky skibusu.

Slovensko, to je více než výborná lyžovačka. I milovníci zimních sportů se rádi ohřejí při koupání v bazénech s mořskou, termální i čirou vodou nebo při šnorchlování. Užít si můžete malé i velké tobogány a skluzavky nebo třeba cvičení v mořské  vodě. Zatímco děti se nejvíc vyřádí a zabaví v akvaparku, dospělí se mohou alespoň na chvilku nechat hýčkat thalasso terapií, masážemi, zábaly a koupelemi ve Wellness Paradise nebo načerpat sílu v Keltském saunovém světě.

V zábavném silvestrovském programu nechybí třeba minidisco nebo taneční vystoupení Phantoms Crew a Grupo  Caliente, známých ze show Česko Slovensko má talent. Samozřejmě nechybí ani novoroční tombola. Od půlnoci až do protančení střevíčků se můžete bavit na tropické novoroční párty s DJ.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*