Relaxace v domácí infrasauně.

luxusní infrasauna

luxusní infrasaunaSluníčko může naši kůži spálit a vážně poškodit, má ale i nenahraditelné léčebné účinky. Ze slunečního záření je viditelná pouze část spektra, další část slunečního spektra tvoří škodlivé ultrafialové záření. V infrasauně se k prohřátí organizmu používá jiná část spektra slunečního záření – záření infračervené.

Infračervené záření proniká hluboko do pokožky a bezpečně prohřívá organizmus. V infrasauně lze příjemně relaxovat. Infrasauny, které využívají teploty okolo 50 stupňů Celsia si oblíbí i osoby, které zrovna nemají rádi vysoké teploty v klasické sauně. Díky nižším teplotám, ale vysoké účinnosti jsou infrasauny vhodné i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem. Mimo relaxačního a uklidňujícího účinku, zlepšují infrasauny i prokrvení kůže a tím přispívají k omezení vzniku a rozvoje celulitidy. Mají příznivé zdravotní i kosmetické účinky. Pomáhají očistě a regeneraci pokožky. Saunování je dobrou prevencí nachlazení,  ulevuje bolavým kloubům a svalům a celkově posiluje imunitní systém organizmu.

Pokud nemáte rádi sdílení prostoru s neznámými lidmi, či jste hákliví na hygienu veřejných prostor, můžete si infrasaunu užít i v domácím prostředí. Náklady na pořízení a instalaci sauny nejsou nijak závratné. Pro Instalaci klasické kabinkové infrasauny není potřeba žádných bouracích prací. Montáž infrasauny na vhodné místo je snadná a rychlá. Existují i luxusní, na prostor náročnější varianty infrasaun, vhodné pro čtyři i více osob. Některé modely infrasaun lze instalovat do venkovních prostor, například na zahradu. Zahradní infrasauny z přírodních materiálů skvěle dotvoří styl zahrady. Infrasauny mohou mít bezbariérovou úpravu.

Infra sauna od Marimexu má nejenom hezký design. Infra sauny se skládají z kvalitních elektrických součástí a z dřevěného panelu o síle 0,55 cm s rámem s tloušťkou 3,0 cm. Životnost keramických topidel je udávána 7000 hodin u modernějších karbonových topidel dokonce 8000 hodin. K infra saunám si můžete pořídit celou řadu vybavení a doplňků jako je například audio vybavení, světla a podobně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*