Krabice přesně podle vašich potřeb.

kartonóvé krabice

kartonóvé krabiceKartónové krabice se zatím nepodařilo nahradit žádným „modernějším“ obalovým materiálem. I v době počítačů a internetu potřebuje papírovou krabici čas od času každý. Ne vždy se hodí krabice z plastu. Kartónové krabice mají překvapivě vysokou nosnost. Proto se například ze stejného materiálu vyrábí designový drobný nábytek. Pro přepravu a uskladnění těžších předmětů vybírejte odolnější kartonové krabice z pěti vrstev lepenky.

Hlavní předností papírových krabic je ale samozřejmě nízká pořizovací cena. Existuje nepřeberné množství typů a rozměrů kartónových krabic. Lze v nich uložit, uskladnit či poslat  v podstatě cokoliv.

Kartónové krabice se také hojně používají pro archivování dokumentů. Jedná se o speciální krabice, po kterých se přesně vejde nejčastěji šest šanonů o klasické tloušťce hřbetu 8 cm, pět archivačních boxů se šířkou hřbetu 10 cm nebo tři objemné archivační boxy široké 15 cm. Archivační krabice se pak snadno skladují a stohují. Volné papíry a dokumenty snadno a přehledně uložíte do kartónových krabic různé šířky a  rozměru A4.

Internetovým obchodům se investice do kvalitních krabic, které odpovídají velikosti i povaze zboží určitě vyplatí. Krabice mohou být potištěny logem nebo názvem firmy a mohou tak plnit funkci reklamních předmětů. Zákazníci ocení profesionálně zabalené zboží. Zboží ledabyle zabalené v krabici od bot nebo jiného neoriginálního obalu, může zákazníka spolehlivě odradit od dalšího nákupu v obchodě. I takovéto detaily ukazují na profesionalitu firmy, a zákazníci si v dnešní době již mají z čeho vybírat. 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*