Brandnooz box leden 2017

Poslední lednové dny nepřinesly jen centimetry čerstvého sněhu, ale i nový Brandnooz Box! Aktuální boxík na první pohled potěší všechny, kdo si dali do nového roku předsevzetí spjaté se zdravějším stravováním. Přestože já do této skupiny nepatřím, řada produktů v boxu mě velmi potěšila – a to jak chutí, tak složením. Ve výsledku je z toho jeden z nejlépe hodnocených boxů.

Emco Digestive Original – známka 1

Sušenky pocházející ze Spojeného království jsou v zemi svého původu velmi oblíbené a nyní se dostávají i do Česka. V boxu se objevily ve dvou příchutích, já měla možnost vyzkoušet verzi Original. Sušenky mi zachutnaly hned na první kousnutí a po přečtení složení jsem si bez velkých výčitek dala další dvě. Mezi ingrediencemi nenajdete palmový tuk, naopak je zde velký podíl celozrnné mouky i vlákniny, takže jsou sušenky opravdu nutričně bohaté. Tip na využití jako korpus na cheesecake je super a určitě je v této podobě někdy vyzkouším, jen tak k čaji ale chutnají taky skvěle.

Mattoni Granátové jablko – známka 1-

Přestože podobné výrobky vůbec nevyhledávám, musím uznat, že tato minerální voda mi celkem zachutnala. Má zajímavou chuť a je příjemně osvěžující. Obzvlášť přes léto se v lednici určitě neztratí.


Alpro Mandlový nápoj Neslazený – známka 1-

Mandlový nápoj je jednou z vítaných alternativ běžného kravského mléka, tento navíc potěší tím, že je bez cukru (neplatí pro všechny, které jsou na trhu k dostání). Má velmi rozličné použití od snídaňových kaší přes smoothie až po přísadu do domácích koláčů. Já osobně si z něj ráda připravuji veganské kakao. Stačí si den předem v mandlovém nápoji namočit pár datlí, druhý den je rozmixovat společně s kakaovým práškem a větším množstvím nápoje a vše ohřát. Pokud nemáte datle, lze si kakao samozřejmě osladit jakýmkoliv vaším oblíbeným sladidlem.


Penam Low carb krekry – známka 2

Další z výrobků s příjemným složením bohatým především na různá semínka. Chuťově mě taky mile překvapily, i když by mohly být o něco měkčí. Výborné jsou samy o sobě nebo třeba s cizrnovým humusem a čerstvou zeleninou. Za vadu na kráse ale považuji poměrně vysokou cenu.

Spak Gourmet Ketchup bez cukru – známka 2

Preferuji spíš pikantnější kečupy, tomuto každopádně nemůžu upřít příjemnou chuť ani složení. Nejen že neobsahuje cukr, chybí v něm také jakékoliv konzervanty a vhodný je i pro celiaky. Jeho hlavní pozitivum tak vidím v tom, že je chutnou alternativou pro zákazníky s nějakým stravovacím omezením.

Racio Mini Rolky – známka 2-

Rýžové chlebíčky jsou vítaný pomocník do kabelky jako záchrana, když vás hlad přepadne nepřipravené. Tyto od značky Racio mají praktické balení, chuťově jsou nicméně takřka stejné jako ostatní produkty tohoto druhu. Bod navíc ale získávají za obsah chia semínek, které jim přidávají na nutriční hodnotě a prospěšnosti pro tělo.

Vitana Paprika Sladká – známka 3

Sladká paprika je jedno z mých nejpoužívanějších koření, v kuchyni tak rozhodně najde své místo. Nemám ovšem tak vytříbený jazýček, abych dokázala posoudit, zda je tato od Vitany nějak výrazně lepší či horší než od jiného výrobce, hodnotím tedy jako průměr.

Zatím jsme neochutnali:

Maggi Krémová polévka Rajčatová

Mentos CHOCO čokoláda, karamel, máta

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*