Tarify od T-Mobile.

telefon

telefonMobilní operátor T-Mobile, pod tímto názvem na českém trhu působí od roku 2002. Jako Paegas známe tuto síť mobilních telefonů už od roku 1996.
Další dvě společnosti působící na českém trhu se jevili od počátku jako zákaznicky vyhraněnější. Jejich cílovou skupinu tvořili hlavně podnikatelé a mladí lidé. Mladí lidé nebyli hlavní a jedinou cílovou zákaznickou skupinou společnosti T-Mobile, i když vždy nabízela velmi výhodné paušály pro studenty. I v současné době je v nabídce hned několik tarifů zajímavých hlavně pro studenty a mladé. Mezi nejoblíbenější paušály patří Bav se Mých 5 a tarif Přátelé s kreditem za 300, 500, 700 nebo 900 Korun. Tyto paušály zahrnují velmi výhodné volání na vámi zvolená telefonní čísla.

Další velmi důležitou zákaznickou skupinou jsou lidé používající mobilní telefon jako nedílnou součást pracovní náplně. Jsou pro ně připraveny tarify Podnikatel HIT již od 600 kč za měsíc. Pokud voláte opravdu často a nechcete být omezováni žádnými limity, můžete využít paušál Grand, kdy za 2000 měsíčně obdržíte kredit 1000 pro využívání služeb a můžete bez omezení v kteroukoliv denní či noční dobu volat zdarma v rámci mobilní sítě T-Mobile a na pevné linky. Pro neomezené volání do domácí sítě i sítí jiných mobilních operátorů působících v České republice slouží speciální tarif Grand Plus za 3990. Navíc první 3 měsíce sleva 60% když nakoupíte tento produkt v e-shopu t-mobile.cz.

  • Při výběru tarifu je pro zákazníky nejdůležitější cena za volání a jiné služby a dobré pokrytí kvalitním signálem. Různí mobilní operátoři nabízejí různé tarify. Samozřejmě existují i tarify, podle toho jaké jsou asi zhruba vaše měsíční výdaje. S paušálem Kredit 300 HIT můžete provolat a propsat 360 Kč a za jednu minutu hovoru zaplatíte 5,90. Kredit 500 HIT nabízí 600 Kč na volání, textovou i MMS a voláte jen za 4,90. Za 750 Korun měsíčně může využívat služby za 900 a za 1000 Kč služby v hodnotě 1200 Kč. Pokud se nechcete vzdát anonymity používání předplacené karty, ale přesto byste rádi využívali některé výhody paušálu, existuje předplacená karta T-Mobile Combi. S touto kartou můžete získat mobilní telefony za zvýhodněné ceny, levnější volání mimo špičku do sítě T-Mobile a podobně.
    Změnit operátora není složité, jak se někteří lidé obávají. Navíc je možné přejít k jiné mobilní síti a ponechat si své původní telefonní číslo.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*