AC STEEL: Špičkový dodavatel hutních materiálů

ac hutni matr

Rozhodli jste se podnikat? Splnit si sen a vybudovat úspěšnou firmu, která se bude zabývat činností, která je vám blízká? Pokud souvisí s oborem strojírenství, budete se muset poohlédnout po spolehlivém dodavateli materiálů. Tento krok nepodceňujte, neboť vhodně zvolený dodavatel bude klíčový pro úspěch vašeho podnikání. Prozradíme vám, proč byste se měli obrátit na společnost AC Steel a.s., která se specializuje na dodávku hutního materiálu.

ac hutni matr

Profesionální dodavatel musí být zodpovědný. Potřebujete partnera, který vám poskytne plnohodnotný servis a kvalifikované poradenství. Někoho, na koho se můžete stoprocentně spolehnout. AC Steel všechna zmíněná kritéria splňuje.

Ryze česká společnost funguje již od roku 1999 a v prvopočátku své činnosti se zabývala dovozem tažené oceli ze západoevropských zemí a vývozem kovaných tyčí. V současné době disponuje množstvím skladů a moderním vozovým parkem, který distribuuje naprostou většinu dodávek.

Na hladkém průběhu realizace zakázek má značný podíl moderní online informační systém, který zákazníci využívají při komunikaci s personálem. Samozřejmostí je také možnost osobního kontaktu s obchodními zástupci přímo u vás ve firmě.

Neméně podstatná věc je široký sortiment materiálů. AC Steel dodává hutní materiál jako jsou nerezová ocel a produkty z lesklé, válcované a kované oceli. Nechybí ani mosazné tyče a dráty. Materiály pochází od renomovaných dodavatelů jako Rocacciai, Heine + Beisswenger a dalších významných partnerů.

Garancí dodržování příslušných kvalitativních norem je certifikát řízení jakosti ISO 9001-200 a spolupráce s certifikovanými dodavateli. Rozhodnete-li se pro spolupráci s AC Steel, získáte full servis, který zahrnuje také technické poradenství a doplňkové služby jako jsou chemický rozbor a dělení materiálů na vysoce výkonných pilách. Pro další informace zamiřte na www.acsteel.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*