Originální bytové doplňky oživí každý interiér.

dekorace

dekoraceNemusíte si zrovna nechat změnit dispozice bytu a zbavit veškerého starého nábytku, aby váš byt či dům působil svěže a moderně. Vhodné bytové doplňky jsou tím, co utváří charakter a atmosféru interiéru.

Vhodně zvolené bytové dekorace z různých barvách zcela změní dojem z obývacího pokoje. Nemusíte utrácet horentní sumy za vybavení bytu, stačí změnit pár maličkostí. Můžete například zvolit polštářky a přehozy v jednotném stylu inspirované Provence, Orientem, vašimi oblíbenými květy nebo barevně sladěné tón v tónu. Barvami nemusejí hýřit pouze polštářky a  další bytový textil, kuchyni může oživit barevné nádobí či keramika. Podle nálady nebo třeba podle ročního období můžete měnit i sedáky na židle nebo ubrus či prostírání. Pokud máte rádi přírodní materiály, můžete zvolit klasiku v podobě bambusu mořeného do nejrůznějších odstínů. Můžete zvolit i zajímavé barevné květníky a obaly na rostliny z různých materiálů. Pokud se bojíte odvážnějších inovací, zvolte neutrální tóny oživené jednou výraznou barvou. Změnu, které si návštěvy všimnou na první pohled jsou výrazné záclony či závěsy.

Pokud chcete oživit jednobarevné stěny, nemusíte hned tapetovat celou místnost. Můžete zvolit samolepící dekorace, které se snadno aplikují i odstraňují, a vyrábí se v široké nabídce motivů vhodných pro kuchyně, obývací pokoje i dětské pokojíky. Obrázky můžete kombinovat podle své fantazie a vytvořit tak unikátní a originální dekoraci. Nemusíte se omezovat pouze na stěny, obrázky si můžete vyzdobit i skříně, dveře a jiné hladké povrchy.

Pokud si chcete udělat radost nějakou drobností, která dobře zapadne do vašeho interiéru, můžete se inspirovat trendem návratu k přírodě a pořídit si nějaký drobný kus nábytku z ratanu, například praktický stojánek na květiny či noviny nebo taburet, jehož sedací plochu snadno sladíte se zbytkem vybavení bytu.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*