Opravdu zdravé cvičení na podložkách Airex.

podložky airex

podložky airexNezbytnou součástí zdravého životního stylu je pravidelný pohyb. Pokud nemáte dostatečnou vůli si zacvičit doma nebo si nejste jisti zda budete cviky provádět správně, ideální je zvolit některé z mnoha druhů cvičení pod odborným dohledem. Mezi nejoblíbenější cvičení pro protažení a posílení těla patří například power jóga, posilování s pomůckami jako jsou gumičky, činky, míče a power bally a podobně.

Pro většinu z těchto aktivit je potřeba cvičební podložka. Cvičení na tvrdém, kluzkém a nečistém podkladě vám radost z cvičení nepřidá. Cvičební podložky se liší použitým materiálem, což ovlivňuje jejich vlastnosti.  Vysoce kvalitní komfortní cvičební podložky Airex jsou vyrobeny z neporézního, antibakteriálního materiálu. Neulpívá na nich prach ani jiné nečistoty a odpuzují vodu. Na těchto podložkách vám ani při složitějších cvicích nebudou klouzat ruce ani nohy. Nezpůsobíte si zarudnutí kůže, odřeniny ani popáleniny. Podložky jsou oboustranné.  Opravdu zdravé cvičení ocení nejenom fitness centra, posilovny a kluby, ale i rehabilitační zařízení a soukromé osoby.

airex cvičební podložkyVybrat si můžete z širokého sortimentu, rozměru i barev. Pokud se vám zdá běžná podložka malá a nebaví vás se při cvičení neustále posouvat, můžete zvolit pohodlnou 1,5 cm tlustou cvičební podložkou s rozměry 200*125 cm. Na cvičení jógy a jejích různých forem jako je například jóga dynamická vám postačí podložky široké 60 cm. Pokud vás bolí kyčle nebo záda vybírejte raději mezi tlustšími podložkami. Díky protiskluzové úpravě, jsou podložky vhodné i pro cvičení i bazénu. V nabídce švýcarské společnosti Airex jsou i plovací pásy. Výbornou pomůckou pro posilování těla a zapojení i běžně nepoužívaných svalů jsou podložky nutící vás udržovat stabilitu a rovnováhu, tzv. kolébky. Příkladem je například podložka Balance Pad. Jedná se o 6 cm tlustou podložku menších rozměrů. Nalezne využití i při rehabilitačním cvičení například po úrazu.  Díky podložce Airex  Balance se zvýší účinnost vašeho cvičení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*