Nákup elektroniky bez problémů

karta

Pokud uvažujete o nákupu televize, jistě si přečtěte dnešní příspěvek, ve kterém se mj.dozvíte, že nemusíte zoufat, pokud se TV rozbije během přepravy. Nejoblíbenější jsou dnes LCD televize. Je zkratka z anglického názvu liquid crystal display. Displej se tedy skládá z pixelů, které disponují buď barevným nebo monochromatickým pixelem, který je samozřejmě podsvícený.

Hlavní výhoda těchto televizí je krom štíhlého designu i v minimálnímu příkonu energie, což je nejen ekonomické, ale i ekologické. Technologie LCD televizorů se liší podle výrobce i ceny. Vždy je lepší zajít do kamenného obchodu a vyzkoušet si na vlastní kůži, který obraz je Vám nejvíce sympatický. LCD televize jsou dnes díky pokroku technologií a konkurenci mezi výrobci dostupné pro každého. Na trhu se totiž objevily 3D televize, které jsou nesrovnatelně dražší. Právě proto jsou LCD v dnešní době opravdu hodně levné. Jejich hlavní nevýhodou je ale křehkost. nebyli by jste první ani poslední, kdo se z Tv neradoval dlouho-

Naši čtenáři si už zvykli, že přinášíme vždy nějakou přidanou hodnotu.

.

kartaPrávě při nákupu nějaké elektroniky to může být Chytrá karta od České spořitelny. Jde o elektronickou kartu, která v sobě nese pojištění nakupovaného zboží. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech a bylo by opravdu k vzteku, když by se například při převozu nebo vybalování televize poničila.
Pokud ale platíte chytrou platební kartou, pak je veškeré zboží dražší než 500 Kč pojištěno.

Při jakémkoliv poškození bude cena zboží nahrazena pojišťovnou. Další výhoda je, že během roku můžete nahlásit až 3 pojistné události do výše 30 000 Kč a to v době do deseti dní od zakoupení zboží.
V dnešní době, kdy je elektronika a další zboží tolik náchylné, je velmi příjemné, že by Vám někdo při rozbití věci zaplatil opravu nebo dokonce nahradil celou částku za danou věc.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*