Kvalitní kancelářské židle za rozumnou cenu

židle

židleŽádné kancelářské prostory se neobejdou bez kancelářských židlí. A protože na židli v kanceláři budeme sedět minimálně několik hodin denně, vyplatí se nad výběrem kancelářské židle přemýšlet, a vybrat takovou židli, která nám maximálně vyhovuje. Ne automaticky totiž platí, že drahá židle rovná se dobrá židle. I levné kancelářské židle mohou splňovat vysoké požadavky na kvalitu.  Důležité je, aby šla židle výškově nastavit podle naší potřeby. Někdo potřebuje židli s područkami, opěrkou hlavy či funkcí houpání. Židle se liší zpracováním i použitým materiálem. Kvalitní kancelářskou židli musíme vybírat i podle nosnosti.

Zdravé sezení

židle HoverSezení na židli prý není pro člověka tak přirozené jako je ležení a stání, přesto v této pozici trávíme hodně času. Tím často trpí záda, která jsou jednostranně namáhána. Práci v sedě si můžeme značně zpříjemnit ergonomicky tvarovanou židlí. Pokud prací na počítači trávíte většinu dne, vyplatí se vám zainvestovat do zdravotní kancelářské židle či křesla.

Velmi jednoduchou a zdravou variantou sezení za stolem může být fit ball nebo na podobném principu pracující židlička, tedy židle Hover. Jedná se o fitness židli s balancující sedící plochou. Sezení na takovéto židli vás nutí zapojovat svaly, což uleví namáhané páteři.

Trochu jinak je to s výběrem konferenčních židlí. Dá se předpokládat, že na nich nebude nikdo pravidelně trávit celou pracovní dobu. Proto lze zvolit levnější variantu židlí či křesel. Důraz by měl být kladen na jejich životnost a snadnou údržbu. V minimalisticky laděné kanceláři či konferenční místnosti budou dobře vypadat třeba konferenční židle plastové, v jednoduchém designu a ve výraznějším barevném provedení.

Kde nakoupit

Ve specializovaném internetovém obchodě PrimaŽidle.cz najdete bohatý sortiment kancelářských židlí a křesel v několika cenových hladinách. Výběr toho správného posezení můžete zjednodušit vyhledáváním podle typu, ceny či barvy. Na výběr jsou židle a kancelářská křesla síťovaná, kožená, plastová, dřevěná či čalouněná. Mezi výhody tohoto e-shopu patří doprava zdarma a dodání většiny produktů do 24h.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*