Komplexní skladové a logistické služby pro vaší firmu

sklad

skladNejenom společnosti zaměřené na výrobu potřebují prostory, kde alespoň dočasně uskladní zboží. Sklady využívají i obchody a zemědělské společnosti. Ne vždy má firma k dispozici dostatečnou kapacitu vlastních skladovacích prostor. Kde tedy najít odpovídající sklady odpovídajících rozměrů, s nakládkovými a vykládkovými rampami a vhodnou manipulační technikou?

Společně s pronájmem skladových prostor můžete využívat i nejrůznější logistické služby. Komplexní služby společnosti WAKESTONE LOGISTICS zahrnují možnost krátkodobého i dlouhodobého uskladnění nejrůznějšíxh komodit, včetně těch citlivých, přepravu a distribuci zboží s využitím siniční, letecké i námořní dopravy, daňový a celní sklad, celní deklaraci, pojištění zboží, případně i logistické audity a odborné poradenství.

Vytvořte si efektivnější strategii podnikání, která zahrnuje nastavení využívání logistické služby podle vašich potřeb. Pokud logistika ve firmě bezchybně funguje, dochází k zvýšení její konkurenceschopnosti.

Skladové služby

Zákazníci mohou využít prostory dvou propojených skladových hal v areálu v Tuchoměřicích o celkové rozloze 5500 m2. Podle druhu a povahy uskladněného zboží lze vybírat mezi uskladněím na volné ploše, v paletových regálech či v policových regálech. Uskladnit lze nejrůznější druhy zboží od vstupních surovin a technických dílů a výrobních polotovarů, přes elektroniku, nábytek a další  spotřební zboží, obalový materiál, nápoje, archivy dokumentů a podobně.

Samozřejmostí je pravidelný úklid skladových ploch inventarizace uskladněného zboží,  dostatečné zabezpečení a temperování na stabilní teplotu. Citlivé komodity lze uskladnit  v menších příručních skladech v administrativní budově, kde lze zajistit vyšší ostrahu i jiný teplotní režim.

Na pronajatých plochách může klient provádět skladovací operace samostatně. V případě potřeby lze využít pracovníků skladů například pro vykládku či nakládku zboží do aut. Jako doplňkovou službu lze pronajmout i manipulační techniku, koupit  obalový materiál a nejrůznější druhy palet,  objednat oplocení pronajaté plochy či vestavěnou uzamykatelnou kancelářskou buňku, zajistit internetové připojení, vážení zboží, likvidace odpadu či větší bezpečnostní opatření.

Další poskytované služby

WAKESTONE LOGISTICS je oprávněna ke skladování piva, vína a alkoholických nápojů. Daňový sklad umožňuje skladování vybraných druhů zboží bez nutnosti okamžité platby spotřební daně.

Další službou je kolkování zboží kontrolními páskami, které lze za klienty vyzvednout na příslušném celním úřadě. Kolkování zboží probíhá na vyhrazených kolkovacích místech, pod on-line kamerovým dozorem celní správy. Zíkazníci mohou využít i možnost etiketace, třídění a balení zboží včetně vedení skladové evidence.

Více informací najdete na www.wakestone-logistics.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*