Dekorace, které přinesou do interiéru jaro.

dekorace

dekoraceZima už se asi alespoň do nížin nevrátí. Už několik dní si všichni užívají sluníčka a příroda už se začala probouzet. Po několika mrazivých měsících se každý na jaro těší, a není nic snazšího, než si ten pocit přenést i do bytu či domu. K tomu není potřeba investovat do nové výmalby nebo vybavení. Jarní atmosféru vykouzlí i menší bytové doplňky.

I pokud už pomlázky nepletete a vajíčka nebarvíte, můžete svůj domov vyzdobit velikonočně. I několik drobností zútulní byt. Bytové velikonoční dekorace samozřejmě zahrnují klasické motivy zajíčků, kuřátek i oveček. Pokud preferujete přírodní doplňky, můžete zvolit dekorace z proutí, slámy, lýka, keramické hlíny a dalších přírodních materiálů. Klasikou jsou nejrůznější velikonoční věnce, které mohou ozdobit sváteční stůl  nebo se zavěsí na stěnu či vchodové dveře. Věnce i jiné velikonoční a jarní dekorace můžete zvolit v mnoha barvách a odstínech, které budou ladit s barvami použitými ve vašem interiéru. Pokud jste kreativní nebo chcete zabavit děti, můžete si nakoupit korpus a vajíčka, květiny, mašličky a další jednotlivé komponenty a dekorace, a vytvořit si velikonoční věnec podle vlastního originálního nápadu. Velikonoční dekorace nejenom v dětském pokoji potěší i děti, které se rády zapojí do zdobení pokojů.

Pokud sháníte bytové dekorace, které vás budou těšit déle než přes velikonoční svátky, můžete si vybrat třeba menší poličky nebo samolepky na zeď, nábytek i jiné povrchy s jarní tématikou. Inspirace přírodou se odráží v mnoha bytových doplňcích a dekoracích v podobě například krásných rámečků na vaše fotky či obrázky, drobného nábytku, zrcadel,  přehozů, prostírek, ubrusů a dalšího dekoračního textilu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*