Montované haly nejvyšší kvality

montovaná hala

montovaná halaPokud chce firma expandovat, potřebuje k tomu odpovídající prostory. Města lákají firmy do průmyslových zón, pozemek ale není jediným problémem, který musí firma řešit. Jednou z možností, která nabízí flexibilitu, jsou kvalitní  lehké montované haly na klíč.

Díky volitelným úpravám na míru, lze postavit sklad či jiný druh haly přesně podle požadavků zákazníka. Zákazník může zadat nejenom požadovanou délku, šířku a výšku haly, ale i tvar střechy budoucí haly, případně barvu konstrukce a opláštění či další parametry.

Pro koho jsou vhodné montované haly?

Tyto lehké a variabilní haly nabízí velký záběr použití. Velmi často se využívají v zemědělství, například pro ustájení zvířat, jako kryté jízdárny, případně plní funkci skladovacích prostor pro uskladnění sena, slámy, obilí a nejrůznějších dalších plodin. Dalším způsobem využití je garáž pro stroje a nejrůznější techniku.

Montované haly mohou sloužit také jako zastřešená sportoviště pro fotbal, florbal nebo třeba tenis. Není problém použít halu jako zastřešení bazénu či zimní stadion. Haly nemusí sloužit pouze jako skladovací prostory, po určitých úpravách mohou plnit funkci výrobních hal.

Pro montované skladové haly mluví jejich poměrně nízká pořizovací cena, ve srovnání s klasickými zděnými objekty. Jejich montáž je jednoduchá a nevyžaduje nové betonové základy ani patky. Halu lze postavit na stávajícím povrchu. U rozměrnějších a těžších konstrukcí je samozřejmě potřeba brát v úvahu parametry požadované haly. Montáž i případná demontáž je rychlá a není problém v případě potřeby přesunout halu později na jiné místo.

Pokud firma potřebuje pouze zvětšit stávající prostory, lze zajistit propojení haly s původní budovou pomocí propojovacích krčků. Expanze firmy nikdy nebyla snazší. Vytvořit novou halu na míru totiž nezabere více než několik týdnů. Montovaný sklad je téměř bezúdržbový a lze jej v případě potřeby dále rozšířit.

Kvalitní obloukové montované haly

Konstrukci obloukových montovaných hal je zcela demontovatelná, tvořená lehkými příhradovými rámy z ocelových trubek. Na výběr jsou haly s tvarem střechy „U“, „O“ a „A“. Požadované délky haly je dosaženo propojováním rámů podélnými ztužidly. Všechny ocelové části konstrukce obloukové haly jsou opatřeny nátěrovým systémem UNI-COAT STEEL AR 30-00.

Jako volitelné doplňky se k halám dodává osvětlení, odvětrávání v podobě instalace střešní turbíny a stěnových žaluzií či opláštění ze stálobarevného špatně hořlavého materiálu. Opláštění nemusí být pouze v základních barvách, lze vyrobíme potisk pláště haly podle firemních barev či potřeb zákazníka.

Haly POLAK CZ

Historie firmy se začala psát už v roce 1991, kdy se zaměřila na konstrukční a vzduchotechnické prvky mobilních odsávacích zařízení. Lehké montované haly jsou ve výrobním programu firmy od roku 2004. S výrobou montovaných hal na klíč tedy mají bohaté zkušenosti a jejich výrobky využívá mnoho firem nejenom u nás, ale i v zahraničí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*