Levné policové regály

regalovy system

regalovy systemChtěli byste si svůj domov vylepšit regálem, abyste měli vhodné místo pro uložení vašich věcí? Váš špajz již zoufale volá po nějakém vylepšení a staré police v něm již dosluhují? Regál je tím pádem ideálním řešením.

Jenže se vám nabídka regálů zdá drahá, a profesionální regál do skladu se vám zdá příliš cenově náročný na to, aby se vám vyplatilo si ho pořídit? Existují také levnější varianty – na stránce t-regaly.cz naleznete dokonce dvě, které jsou ideální do domácnosti díky svému skvělému poměru cena:výkon.

Pokud jde o rozměry, jsou oba nabízené regály téměř totožné. Liší se jen v jedné maličkosti, a tou je hloubka. Zatímco jeden má hloubku 45 cm, menší varianta má hloubku 30 cm. Jinak jsou rozměry totožné, tedy 180 cm na výšku a 90 cm na šířku.

V obou se shodně nachází pět úložných polic, což je dostatek úložného místa pro uskladnění všeho, co chcete do regálu umístit. Ať už jde o potraviny ve spíži, nebo si do něj chcete naskládat své nářadí, případně i jiné věci.

regaly do spizeZatímco hmotnost celého regálu je příjemně nízká, necelých 20 kg, jeho nosnost je na domácí regál vskutku obdivuhodná. Jedna police unese až 175 kilogramů, takže při počtu pěti polic je celková nosnost celého regálu úžasných 875 kg.

Tyto levné policové regály jsou vyrobeny z kvalitního kovu, tím pádem máte zaručeno, že vám dlouho vydrží. Dlouholetá výdrž tohoto materiálu je zaručena.

Dalším plusem těchto dvou regálu je také velmi krátký čas, který je potřeba k jejich složení. Regály jsou totiž zásuvné. Jsou k nim přiloženy háčky, které se jen jednoduše zachytí za konstrukci, a následně se na ně zasune police.

Je to snadnější a rychlejší než šroubované regály, u kterých musíte napřed upevnit šrouby. To zabere více času. Na bočnicích regálů se nachází mnoho otvorů pro uchycení háčků, takže si můžete sami zvolit, jak velké mezery mezi policemi budou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*