Ještě myjete nádobí v ruce?

myčka

myčkaVýhody myčky na nádobí oceňuje stále víc lidí. A to z mnoha důvodů. Jedním z hlavních je úspora času. Každá pomoc v domácnosti se počítá. Myčky se ličí typem, velikostí i nabízenými funkcemi. Všechny ale čistí pomocí proudu teplé rozprašované vody. Aby nádobí bylo dokonale čisté a zbavené saponátů,  je v každém zvoleném programu několikrát opláchnuto. Vmyčce se nádobí nejenom umyje, ale i vyleští a usuší.

Myčka nádobí představuje značné ulehčení života lidem s citlivou pokožkou, která reaguje na saponáty při ručním mytí nádobí.

Moderní typy vestavných myček se řídí trendy v technologiích i designu. Sofistikované modely myček jsou velmi tiché při provozu, ovládají se intuitivně, mají veké  a přehledné displeje, a nabízejí ochranu proti přetečení.

Moderní vestavné myčky nádobí se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie i vody a vysokou účinností mytí i při nižší teplotě vody. Vybírat můžete z modelů myček nádobí s panelem nebo myček integrovaných, v šířkách 60 nebo 45 cm. V myčce umyjete většinou 6, 10 nebo 12 sad nádobí. Mezi nabízenými programy nechybí normální a intenzivní mytí, úsporné mytí, opláchnutí, mytí skla nebo rychlé mytí.

I když první myčky nádobí pocházejí již z konce 19. století, jejich masově se rozšíříly zhruba za posledních 15 let. Dnes jsou nedílnou součástí téměř všech nově plánovaných kuchyní. Myčku nevyužijí pouze rodiny s více členy, ale i jednotlivci. Čas strávený mytím nádobí můžete určitě strávit i zajímavější činností.

Příkladem modelu vyšší řady je vestavná myčka nádobí Bauknecht GSIP 6130 IN, která se může pochlubit technologií Green Inteligence, která měří stupeň znečištění vody a tomu přizpůsobuje parametry mycího cyklu. Šetrné a velice účinné mytí je zaručeno mytím s pomocí vodní páry.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*