Strava pro divokou šelmu, tedy vaši kočku

brit kocka dlouhosrsta

Vymyká se vaše kočka běžné představě přítulného mazlíčka válejícího se na gauči? Zvolila si místo pohodlí život plný dobrodružství? Je jedno, jestli zkoumá betonovou džungli, běhá po lese nebo ve starých domech loví myši. Taková malá šelma je stále v intenzivním pohybu a v pozoru. Proto vyžaduje takové krmivo, které jí dodá energii a živiny pro případ neúspěšného lovu.

brit kocka dlouhosrsta

Kočky žijící venku potřebují pohotovou energii, tedy energii ve formě tuků, a sílu. K tomu odborník na výživu zvířat Ing. Martin Kváš dodává: „Strava venkovních koček musí být obohacena o dostatečné množství sacharidů, proteinů a významné mikroprvky v organických formách, jako je zinek, měď a selen. Zinek zlepšuje kvalitu kůže, měď působí na krvetvorbu, lepším přenosem kyslíku se organismus zrychluje a zajišťuje tak kočce okamžitou reakci. A nakonec selen společně s vitaminem E zpomaluje stárnutí buněk. Zdravý vzhled kočky podporují i omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, stejně jako zinek pozitivně působí na kvalitu kůže a srsti.“

Aby toho nebylo málo, dokonce i tvar a struktura jednotlivých granulí ovlivňují zdravotní stav vaší šelmy. Správně zvolený produkt přispívá ke zdraví chrupu. Na všechny tyto potřeby odpovídá krmivo Brit Care Cat Outdoor, které splňuje i nejnáročnější kočičí požadavky. Váš tulák se bude rád vracet a vy nemusíte mít obavu, jestli nalovil dostatečný počet myší, aby se nasytil.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*