Hlasujte pro nejlepšího Kynologa roku 2016

belgicky ovcak kynolog

Český výrobce krmiv Brit, společnost VAFO Praha, pořádá již šestý ročník ankety Kynolog roku. Jedná se o jedinou soutěž, která oceňuje lidi, kteří stojí za sportovními výkony svých psů. V soutěži se hodností uplynulá sezóna a největší úspěchy českého kynologického národa. Soutěžící nominuje odborná porota, ale veřejnost se může do hlasování zapojit.

belgicky ovcak kynologV rámci ankety Kynolog roku 2016 odborná porota nominuje pět kynologů z každé z 11 sportovních kategorií, bodově je ohodnotí a následně vybere vítěze. Obdobný postup je i u juniorských disciplín, kde se však vybírá po třech soutěžících. Odborná porota ze sportovní kynologie bude volit i Figuranta roku a mezi vítězi jednotlivých disciplín vybere absolutního vítěze s titulem Kynolog roku 2016 a Junior roku 2016. Z hlasování veřejnosti vzejde Nejsympatičtější kynolog roku.

Odborná porota vybere pět soutěžících v každé sportovní kategorii: agility, canicross a dogtrekking, dogdancing, dogfrisbee, flyball, mondioring, mushing, obedience, pasení, sportovní kynologie a záchranařina. Junioři soutěží v kategorii agility, canicross, dogdancing, dogfrisbee, obedience a sportovní kynologie. Ze všech 55 dospělých a 18 juniorských nominovaných napříč disciplínami vybírá toho nejsympatičtějšího veřejnost.

Hlavním mediálním partnerem ankety je časopis Psí sporty. Jeho redakce uděluje ocenění Kynologický počin roku. Titul bude udělen člověku, závodu nebo jakémukoliv počinu, který redakce vybere a usoudí, že si zaslouží být touto formou vyzdvižen a ohodnocen.

Hlasování už je v plném proudu

Od 16. ledna 2017 do 16. února 2017 lze prostřednictvím webu www.kynologroku.cz hlasovat pro jednotlivé nominované.

kynolog roku 2016 galavecerSlavnostní vyhlášení výsledků

Kynolog roku 2016 bude vybrán odbornou porotou přímo během slavnostního galavečera, který proběhne v sobotu 25. února 2017 v divadle Bolka Polívky U22 v Uhříněvsi. Vyhlašovat se budou i výsledky jednotlivých kategorií, veřejného hlasování i ocenění redakce časopisu Psí sporty.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*