Získejte fotokalendář zdarma

fotokalendář zdarma

fotokalendář zdarmaKalendář má doma asi každý. Někdo nic neříkající reklamní kalendář, někdo kalendář s tématem, který ho zajímá, třeba houbařský nebo s obrázky hradů a podobně. Další možností je, je nechat si kalendář vyrobit nebo se o jeho výrobu pokusit sami. První varianta stojí peníze, druhá spoustu času. Existuje ale ještě třetí možnost, fotokalendář zdarma.

Můžete použít vlastní fotky a na internetových stránkách fotokalendare.com si s pomocí jednoduchého on-line nástroje vytvořit svůj vlastní fotokalendář. Proces objednání ani vytvoření kalendáře je opravdu jednoduchý. Stačí vyzkoušet novou aplikaci pro tvorbu fotokalendářů a poskytnout tvůrcům zpětnou vazbu, jak se vám práce s aplikací líbila, jak moc byla uživatelsky přívětivá a jak jste spokojeni s výsledkem. Pokud tedy chcete kalendář velikosti A4 s 13 listy, stačí zadat na zmíněné internetové stránce  svou e-mailovou adresu a počkat až vám 1. května 2014 přijde kupón na výrobu kalendáře. 

Je jen na vás, zda pro fotokalendář vyberete zajímavé fotky své rodiny nebo třeba fotky vašeho pejska nebo kočičky, fotky krajiny či památek z dovolené. V každém případě by mohl být fotokalendář skvělým dárkem pro  člena rodiny, kamaráda nebo jinou blízkou osobu. Nenechávejte své krásné fotky jen tak ležet mezi dalšími stovkami fotek na paměťové kartě, disku nebo CD. Ruku na srdce, kdy naposledy jste si fotky prohlédli, utřídili, napsali popisky, aby se vám zajímavé okamžiky nevytratily z paměti? Takhle je budete moci mít na očích každý den. Doma na stěně nebo třeba v kanceláři.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*