Vytvořte si razítko online.

razítko na počkání

razítko na počkáníVytvořte a objednejte si razítko podle svých představ a požadavků pouze ve 3 krocích. Stačí zvolit typ razítka, barevnost obalu a podušky, přiložit grafický návrh, nebo máte možnost nechat si ho vytvořit. Pak už jen objednávku potvrdíte a hotové razítko vám bude zasláno do 2 pracovních dnů.

Razítka se liší především průměrem, který ovlivňuje počet řádků textu a počet znaků na řádek. Dále mohou mít razítka různou barvu otisku. Vybrat si můžete klasická kancelářská razítka nebo razítka kapesní, velkoplošná, rychleschnoucí nebo razítka v tužce či datumovky.

Pokud potřebujete měnit obsah na razítku, zvolte proměnné  razítko s ručně nastavitelným textem. Razítko se základními údaji, například  názvem a adresou firmy, je vhodné ve formě statické. Existují i kombinace těchto typů tzv. razítka sestavitelná. Paginovací razítka pak slouží ke značení stránek.
Razítka Praha nabízí nejrůznější tvary otisků a technologie tisku. Využívat můžete externí polštářek, další možností je razítko samobarvící, předbarevné či reliéfní. Pokud potřebujete razítko opravdu rychle, můžete využít nabídku razítek na počkání a vybrat si velikost, tvar i barevné kombinace. I razítka na počkání mohou být velmi složitá a obsahovat reprodukovanou fotografii nebo obrázek ve stupních šedi. Pokud se spokojíte s razítkem za pár korun, využijte nabídku internetových obchodů, které nabízejí akční zboží. Razítka levně seženete za zlomek původní ceny. Velmi kvalitní jsou například razítka Trodat, nabízené v mnoha typech, velikostech a barvách. Razítko Trodat je vybavené samobarvícími polštářky, které se mění po tisících otiscích, takže je zaručena jeho vysoká životnost. Pokud potřebujete nosit razítko stále u sebe, můžete využít kapesní razítko. Výroba razítek nabízí samozřejmě možnost nechat si vyrobit razítko přesně splňující vaše požadavky.

A pokud vás už bolí ruka z neustálého podepisování, nechejte si udělat razítka online s vaším podpisem. Možná oceníte razítko, které tiskne neviditelně. Inkoust se objeví pouze pod UV lampou. Toto razítko pobaví i vaše děti. Menším dětem udělají radost různobarevná razítka s oblíbenými motivy, která jsou skvělá pro rozvíjení fantazie i manuální zručnosti.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*