Prestižní varianta oplocení? Kované ploty a brány

klatan kovane ploty

Oplocení pozemku bývá nezbytností a otázkou tedy zůstává, jaký typ plotu zvolit. Klasické pletivo sice nestojí tolik peněz, ale moc parády nenadělá a časem bude potřebovat opravy a údržbu. Vybudovat okolo zahrady zeď taky není řešení pro každého, navíc bude budit dojem pevnosti, dřevěné ploty jsou sice krásné, ale s jejich údržbou je to ještě mnohem náročnější.

klatan kovane ploty

Nadčasová klasika, která neomrzí

Když zainvestujete o něco více do kovaného oplocení, vybudujete ho klidně na celý život, navíc váš dům a zahrada získají na mnohem prestižnějším vzhledu. Jak je to možné? Kované ploty a kované brány jsou nadčasovou trvanlivou klasikou, která dodá honosnou vizáž i obyčejnému domu. A pokud máte vilu nebo rezidenci, je tento typ oplocení jasnou volbou.

Honosný plot – kdo by si jej nepřál?

Špatně zvolený plot dokáže znehodnotit práci a finanční prostředky, které jsme vložili do zkrášlování domu a zahrady, navíc strávíme hodně času jeho údržbou. Takový plot nestárne, je bezúdržbový, bytelný a navíc vypadá krásně, až vznešeně. Sázku na jistotu představuje již po staletí. Co víc si přát?

Obyčejný, nebo bohatě zdobený?

Tento typ plotu umožňuje „vyřádit“ se v jeho vzhledu, protože pokud zrovna nepožadujeme úplnou jednoduchost, existuje spousta variant zdobných prvků a není problém nechat si vytvořit plot a bránu zcela na přání. I v téměř obyčejné podobě bude ale plot vypadat luxusně.

klatan kovane ploty

Plot bez nutnosti údržby existuje

Děsí vás představa pravidelného natírání a oprav plotu? Máme skvělou zprávu: Při správné povrchové úpravě se o kovaný plot není potřeba starat třeba i několik desetiletí! A pro větší pohodlí ho není problém doplnit kvalitní bránou, jak posuvnou, tak i křídlovou.

Vsaďte na kvalitu! Vydrží vám desítky let

Podobně jako u jiných výrobků, i u kovaných plotů platí, že není dobré slevovat z kvality. Není problém narazit na různé náhražky, někteří výrobci se ve snaze snížit ceny uchylují k výrobě z dutých jäklových tyčí nebo velmi úzkých profilů. Vsaďte raději na kvalitní ocel a plné profily dostatečné tloušťky. Třeba od českého výrobce KlaTan s dvacetiletými zkušenostmi, který vám navíc vytvoří několik návrhů plotu na míru zcela zdarma, umožní plot doplnit kvalitní bránou, vše opatří precizní povrchovou úpravou a zajistí kompletní dodávku včetně stavebních prací.

klatan kovane ploty

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*