Netradiční bydlení v Praze.

Dolní Počernice

Dolní PočerniceObecně se dá říci, že nákup nemovitosti představuje dobrou investici. Velkou roli hraje samozřejmě lokalita a aktuální stav nemovitosti. V posledních několika letech šly ceny bytů, především v panelových domech dolů. Trh s realitami se ale již ustálil a další razantní snižování cen již nelze předpokládat. Pokud si spočítáme náklady na pronájem bytu, případně rodinného domku, většinou vyjde výhodněji nákup nemovitosti.

I když musíte vybírat bydlení s ohledem na finanční situaci, můžete vybrat dobré bydlení v atraktivní lokalitě za přijatelnou cenu. Byt v novostavbě většinou stojí podstatně více, než byt ve staré zástavbě, ale není potřeba myslet na dodatečné investice na rekonstrukce. V novostavbách, které realizují developerské firmy, jsou používány nové stavební postupy, technologie i materiály. Je dbáno na dobrou tepelnou izolaci objektu, odhlučnění bytů, optimální dispozici vnitřních prostorů, dostatečně dimenzované rozvody elektrické energie, moderní prostorné koupelny atd.  bere ohledy na představy klientů. Nově realizované bytové projekty Praha nabízejí komfortní bydlení v architektonicky zajímavých bytových domech. Pro většinu lidí je důležitým hlediskem při výběru bytu maximální soukromí a příjemné okolí domu skýtající klidové zóny s dostatečným množství zeleně.

I ten nejnáročnější zákazník si vybere byt, případně rodinný dům v některém z dokončených nebo připravovaných developerských projektů v Praze 4, 5, Praze 9 nebo 10.

Zajímavé bydlení nabízí například nové byty Praha v rámci projektu Malý Háj, v Praze 10 Štěrboholy. To, co láká k bydlení v Malém Háji je klidná lokalita, krásné okolí, dobrá dopravní dostupnost místa a především zajímavý vzhled bytových domů, na jejichž návrhu je opravdu znát práce zkušených designérů. Funkčnost nemusí být zajištěna na úkor kvality ani designu. První a druhá etapa výstavby představuje celkem 276 bytových jednotek o různých dispozicích i výměře. Byty mají stylově zajímavé ustupující terasy, předzahrádky, francouzská okna nebo balkóny.

Pro lidi, kteří dávají přednost bydlení v menším objektu, bude zajímavý projekt bydlení V Čeňku, které představuje 1. etapu výstavby 27 nízkoenergetických bytových jednotek v atraktivní lokalitě Dolních Počernic Projekt. Celkem projekt zahrnuje tři dvojice nízkoenergetických bytových domů, v nichž bude k dispozici 60 moderních bytů o dispozicích  1+kk a 3+kk. Výhodou bydlení nejsou pouze minimální náklady na vytápění objektu a originální design, ale například i podzemní garáže a vnitrobloky osázené zelení. Dalším plusem tohoto jedinečného projektu je možnost dispozičního upravení jednotlivých bytů do  standardu pasivní energetické náročnosti.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*