Aku vrtačka MAKITA 8271DWAET2 – praktický vánoční dárek

Obchod pro řemesla

Máte doma náročného kutila a přemýšlíte, jakým dárkem ho tentokrát překvapit? Máme pro vás tip – profi aku vrtačka MAKITA 8271DWAET2, nyní v akci v hliníkovém kufru a s bohatým příslušenstvím.

Japonské nářadí MAKITA si zasloužilo mezi znalci z praxe oprávněný respekt. Je velmi oblíbené pro svou dlouhou životnost a dostupné ceny. V dnešní době, kdy trh zaplavuje mnoho značek elektrického a aku nářadí, má leckdy běžný uživatel problém zorientovat se v nabídce a právem se obává, aby za své peníze dostal odpovídající kvalitu. Pokud však chcete vsadit na jistotu, je koupě nářadí s logem Makita osvědčenou investicí. A pokud se chcete sami přesvědčit, zapátrejte na internetu po nezávislých zkušenostech a recenzích na nářadí MAKITA.

Vkladivo Metaboe vánočním čase přichází s akční nabídkou e-shop www.naradi-naradi.cz. Jako tip na exkluzivní, praktický dárek pod stromeček pro náročné kutily a řemeslníky představuje příklepovou aku vrtačku MAKITA 8271DWAET2 se slevou 37% a dopravou zdarma.

Tato aku vrtačka je ideální pro domácí, kutilské a řemeslné práce. Šroubování i vrtání lze díky mnoha funkcím individuálně přizpůsobit vykonávaným činnostem. Utažení šroubku do materiálů o různé tvrdosti odladíte díky 16 nastavitelným stupňům kroutícího momentu – nemůže se vám pak stát, že spoj např. přetáhnete a materiál v místě spoje popraská. Vrtání s touto aku vrtačkou je také velmi příjemná záležitost. Do oceli zvládne vyvrtat díru o průměru až 10 mm.

Aku vrtačka je vybavena funkcí příklepu. Díky němu vyvrtáte otvor také do zdi (např. potřebujete-li zavěsit poličky), s čímž byste měli s běžnou vrtačkou bez příklepu velký problém. Aku vrtačka disponuje dvěma rychlostmi – ideálně nižší otáčky pro šroubování, vyšší pro vrtání. Nástroj do vrtačky upnete rychle a snadno pomocí rychlosklíčidla, kterým je hlava osazena.

Nářadí je poháněno NiCd akumulátorem 12V o kapacitě 2,0 Ah. V kufru naleznete druhý, náhradní zdroj a dále nabíječku aku článku. Aku vrtačka je uložena v komfortním kufru s hliníkovými rámy. Dvě přídavné zásuvky obsahují bohatý sortiment příslušenství – sadu vrtáků, utahovacích bitů a dalšího nářadí.

Technická data aku vrtačky MAKITA 8271DWAET

– možnost šroubování, vrtání a vrtání s příklepem do zděných materiálů

– 2 rychlostní vrtačka

– rychlosklíčidlo s upínáním v rozsahu 0,8-10mm

– akumulátor NiCd/12V/2,0Ah

– planetová převodovka s kovovými ozubenými koly pro dlouhou životnost

– součástí dodávky je aku vrtačka, 2x akumulátor, 1x nabíječka

– hliníkový kufr se dvěma zásuvkami s bohatým příslušenstvím

A kde nakoupit?

Rozhodně tam, kde vám nabídnou originální nářadí Makita s plnou zárukou a servisem. E-shop www.naradi-naradi.cz nabízí příklepovou aku vrtačku MAKITA 8271DWAET2 v kufru a s bohatým příslušenstvím za příjemnou předvánoční cenu 4.490,- Kč, s dopravou zdarma a s dodáním obvykle obratem ze skladových zásob e-shopu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*