Zasoutěžte si o grily Weber.

gril weber

gril weberOblíbenou zábavou pro letní dny je grilování. Užít si zábavu při grilování s rodinou nebo kamarády, můžete i pokud zrovna nemáte zahradu. Některé kompaktní grily jsou vhodné i na terasy nebo balkony. Pokud rádi grilujete, můžete se zúčastnit letní soutěže o kvalitní grily společnosti Weber. Stačí na Facebooku umístit originální, vtipnou nebo jinak zajímavou fotku z vaší grilovačky. Řekněte rodině, kamarádům a známým, ať vás hlasováním pro vaše foto podpoří. Účast v soutěži je jednoduchá, pravidla stručná a jasná. Stačí se na Facebook.com připojit k aplikaci http://apps.facebook.com/soutezit/grilovani/, nahrát tu nejlepší fotku z grilování, sbírat hlasy a pokud možno vyhrát.

Je jedno, zda se jedná o fotografii z grilování na zahradě, v parku nebo terase. Ugrilujte si to, co máte rádi, maso na váš oblíbený způsob nebo podle vlastního receptu, ryby z rybníků, řek či moří. Nejen vegetariáni grilují zeleninu. Zkuste si ugrilovat křupavou cuketku, lilek nebo rané brambory ve slupce a užijte si soutěž o gril.

Existuje více druhů grilů, ale nejrozšířenější a nejoblíbenější pro domácí použití zůstávají grily na dřevěné uhlí nebo brikety. Profesionální steaky a jiné pokrmy lze snadno připravit na grilech  plynových nebo elektrických. Výsledek bude překvapivý, maso šťavnaté, jen se připravíte o tu romantiku se zapalováním dřeva nebo jiného topiva. U plynových grilů oceníte snadné a pohodlné ovládání a rychlost přípravy před použitím grilu.  Restaurace využívají stále oblíbenější lávové grily.

Grily Weber jsou klasikou a zaručenou kvalitou mezi grily. Základ sortimentu tvoří kotlové grily na dřevěné uhlí. Kotlové grily Weber jsou unikátní díky svařovaným úchytným prvkům, na které je posléze nanesen speciální porcelánový email zvyšující odolnost a životnost grilu. V nabídce ale naleznete kompletní sortiment grilů a pomůcek pro grilování jako jsou například teploměry pro zjištění teploty uvnitř větších kusů masa. S teploměrem připravíte ten správný středně propečený steak. K pečení větších kusů masa slouží i další pomůcka pro grilování – kolíbka. Dalším příslušenstvím pro usnadnění práce během grilování jsou žáruodolné rukavice, stojany, jehly, misky a jiné nádobí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*