Webový portál tvujdum.cz

tvůj dům

Dneska touží po domečku snad úplně každý. Možnost posedět na zahrádce, vycachtat se v bazénku a zejména kus vlastní půdy, to je to co nás láká. Už si nedokážeme představit, co všechno taková koupě nebo stavba obnáší. Na co dávat pozor například při koupi pozemku se dozvíte na www.tvujdum.cz. Zde naleznete krom zajímavých tematických videí i články s radami a tipy.

tvůj důmMě osobně nejvíce zaujaly tipy na koupi sušičky. V západních zemích je to běžná záležitost a já jsem si donedávna myslela, že je to naprostá zbytečnost. To jsem ale rychle přehodnotila, když jsem pověsila prádlo v našem nově koupeném baráčku. Pověsit prádlo na skládací sušák v ložnici jak jsem byla zvyklá nebylo možné, protože se ihned začla objevovat plíseň a když mrzne, tak prádlo nepověsím ani na zahradě. Tak co teď? Můj problém vyřešila sušička, kterou jsem pořídila podle rad na webu a jsem spokojená.

Samozřejmě mě zaujala i sekce zahrada, kde jsem našla snad všechny rostliny, které máme na nově vybudované zahrádce. Ušetřila jsem za koupi drahé encyklopedie trvalek, keřů a stromů. Dozvěděla jsme se jak rostliny zazimovat a jak o ně pečovat. Byla jsem nadšená a tento web doporučuji všem zahrádkářům a kutilům.

Pokud realizujete bydlení a chcete, aby to byl opravdový domov, nemusíte za rady platit drahým stavebním firmám a designerům. Poučte se z chyb jiných tak, aby Vaše hnízdečko bylo to pravé.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*